+421 917 858 607 (Po - Pia: 8:00 - 17:00) obchod@CDRmarket.sk

Historie firmy

2001

Zakladáme spoločnosť CDRmarket

Od začiatku sme sa špecializovali na dátové médiá. V tejto dobe sa jednalo o CD - R, CD - RW nosiče. Postupom času samozrejme rozvíjame tento sortiment o najnovšie technológie v oblasti optických dátových nosičov.
2003

Spúšťame Internetový obchod

Od júna roku 2003 sme spustili internetový obchod, kde môžete z celej republiky objednávať za veľmi zaujímavé ceny.
2004

Málo miesta, sťahujeme sa do väčších priestorov

V apríli 2004 sa naša centrála v Plzni sťahuje do väčších priestorov na prízemí domu na Anglickom nábř. 3. Tu sme pre vás okrem iného pripravili veľkú predajnú plochu, možnosť prístupu pre vozíčkarov, veľké parkovisko vedľa objektu a mnoho ďalšieho. Zároveň sa pre vás snažíme čo najviac rozširovať sortiment nielen optických médií, ale tiež ďalšieho spotrebného materiálu i najširšieho sortimentu tlačiarní.
2006

Spúšťame nový a vychytanejšie E-shop a rozširujeme sortiment

Od februára 2006 spájame štandardné stránky a nový eShop. Pri otvorení stránok www.CDRmarket.cz sa dostávate priamo do nového eShopu, kde môžete nakupovať za zvýhodnené ceny. Novo tu nájdete množstevné zľavy ( nad 300ks ), novo generované cenníky,... Ďalej pridávame možnosť osobného vyzdvihnutia na niektorej z našich predajní.

V júni 2006 výrazne rozširujeme ponuku spotrebného materiálu v našom eShope ( atramentové cartridge a tonery ) o značky Canon, Epson, Konica, Kyocera, Lanier, Lexmark, Minolta, Mita, Nashua, OKI, Olivetti, Panasonic, Ricoh, Samsung, Sanyo, Sharp, Tally, Tektronix, Toshiba, Utax a Xerox.

2008

Ponúkame už všetko pre vaše kancelárie

V auguste 2008 sme rozšírili náš sortiment o kancelárske potreby a ďalší sortiment súvisiace s prevádzkou kancelárie, obchodu,...
2010

Stávame sa distribútorom značky SCI pre Európu

Vzhľadom k rastu našej spoločnosti sme sa v roku 2013 presťahovali do výrazne väčšej prevádzkárne na adrese Papiernický 4, Plzeň-Slovany. Teraz Vám môžeme ponúknuť kvalitnejšie predajnú plochu a viac ako trojnásobne väčší sklady než predtým. Vďaka tomu sme schopní ponúknuť výrazne väčší sortiment k okamžitému odberu.
nyní

Nový e-shop, nové funkcie - uľahčuje vám nákup

Redizajnujeme náš e-shop, pridávame veľa funkčnosťou tak, aby bol Váš nákup ešte pohodlnejšie..
Najdôležitejšia je pre nás zákazník, a preto sa vždy snažíme vyjsť v ústrety.