Xerox

 

Značka Xerox sa vo svete kopírovacích a tlačiarenských zariadení stala synonymum úspechu, veď vďaka vynálezu Chestera Carlsona (vytvoril prvú fotokópiu) vlastne položila základy tohto odvetvia. Dnes je táto americká firma rešpektovaným hráčom na poli kancelárskej techniky, o čom a každý deň presviedčame vďaka kompatibilným tonerom Xerox. Tieto alternatívne tonery dodržujú vysokú kvalitu výstupov, ktoré ostatne firmu preslávili po celom svete.

Spoločnosť Xerox sa do dejín zapísala nie len vytvorením prvej fotokópie, ale tiež spoluprácou s Apple a Steveom Jobseom, z ktorej vznikli mnohé zaujímavé projekty, napríklad Apple Macintosh. Xerox si prosto za viac ako 100 rokov svojej existencie vydobyl právoplatný rešpekt. V súčasnosti je jedným z globálnych lídrov na trhu s kancelárskymi potrebami, kam spadajú aj originálne tonery Xerox. Tieto originálne tonery sa dokážu uplatniť v akomkoľvek prostredí, v malej domácnosti aj veľkej firme. Univerzalita a vysoká kvalita je to, čo najlepšie vystihuje originálne tonery Xerox.

Spoločnosť Xerox Corporation je v odbore tlačových riešení jedným z hlavných lídrov na trhu, s ktorým treba počítať. Xerox sa zameriava na kancelárske tlačové riešenia pre požiadavky malých i veľkých firiem. Tlač pre Xerox znamená cestu špičkových produktov nastavených presne na mieru požiadavkám užívateľa.

Typ
Farba