Popis výrobku ASUS Strix XG32UQ 90LM08B0-B01170 Monitor, ROG, 32", IPS, 4K UHD, 160Hz, 1ms, Black, 3R
| Herní provedení | Ano |
| Způsob použití | Herní |
| Úhlopříčka přesná (") | 32 |
| Rozteč bodů (mm) | 0,1845 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Jas (cd/m2) - přesný | 450 |
| Jas (cd/m2) - rozsah | 401 - 500 |
| Kontrast (statický) | 1 000:1 |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 160 |
| FreeSync | Ano |
| G-Sync | Ano |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| VESA standard | Ano |
| Rozměr VESA uchycení | 100 x 100 |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| DP počet | 1 |
| Konektor USB | Ano |
| Konektor USB-C | Ne |
| Konektor SCART | Ne |
| Komponentní video | Ne |
| Kompozitní video | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 728,18 x 428,52 x 87,12 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 kg |
| Montáž na stěnu | ano |
| Repro | Ne |
| Webkamera | Ne |
| Pivot | Ne |
| Výškově nastavitelný stojan | Ano |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Záruka | 3 Roky |
| Displej - dotykový | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Hmotnost přesná (kg) | 5,77 |
| Celkový výkon [W] | Nemá |
| Barva | Černá |
*Trace Free Technology
*GamePlus
*Low Blue Light
*HDCP Podpora 2.2
*Game Visual
*VRR Technológia: FreeSync™ Premium Pro & G-SYNC® Kompatibilné
*Extrémne nízke rozmazanie pohybu
*Shadow Boost
*Display Widget
*PIP (PbP) Technológia
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 32
Rozlíšenie: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0.1845 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 160 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Non-Glare
Jas [cd/m2]: 450
Kontrast: 1000:1
Odozva [ms]: 1ms (GTG)
Pozorovacie uhly (Horizontál/Vertikál): 178°/ 178°
Počet farieb: 1073.7M
Konektory:
*DisplayPort 1.4 DSC x 1
*HDMI (v2.1) x 2
*Konektor pre slúchadlá
*USB Hub: 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Napájanie: 100-240V, 50/60Hz
Spotreba [W]: <35 W
Stand By režim [W]: <0.5 W
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklápanie monitora:
Tripod Socket
*Sklopný (+20° ~ -5°)
*Otočný (+20° ~ -20°)
*Nastavenie výšky: 0~80 mm
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 728.18 x (539.87~459.78) × 279.93 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 728.18 x 428.52 x 87.12 mm
Hmotnosť [kg]: 5.77/ 8.9 Kg
Záruka: 36 mes.
ROG Strix XG32UQ
- 32-palcový profesionálny herný monitor 4K UHD (3840 x 2160) Fast IPS s obnovovacou frekvenciou 160 Hz (pretaktovanie).
- HDMI® 2.1 podporuje natívne hranie v rozlíšení 4K 120 Hz bez podvzorkovania chromatickosti (4:4:4) na systémoch PlayStation® 5 a Xbox Series X.
- Kompatibilita s NVIDIA® G-SYNC® a exkluzívna technológia Variable Overdrive zaisťujú plynulé hranie bez trhania.
- Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) s kompatibilitou s DisplayHDR™ 600 v kombinácii s 96% farebným gamutom DCI-P3 zaisťuje výnimočný kontrast a farebný výkon.
- Má ergonomicky navrhnutý stojan, ktorý ponúka široké možnosti otáčania, nakláňania a výškového nastavenia.
PRIPRAVENÉ NA HRANIE HIER NOVEJ GENERÁCIE
ROG Strix XG32UQ je 32-palcový profesionálny herný monitor s rozlíšením 4K UHD IPS určený pre 160Hz (OC) hranie. Je vybavený najnovším štandardom HDMI® 2.1, ktorý podporuje až natívny obraz 4K 120 Hz na najnovších konzolách bez podvzorkovania, a technológia Display Stream Compression (DSC) a kompatibilný NVIDIA® G-SYNC® umožňujú superplynulé zážitky na počítačoch. Balíček dopĺňa 96% farebný gamut DCI P3 a certifikácia DisplayHDR™ 600, ktoré zabezpečujú výnimočné farby pre neuveriteľne pohlcujúce a realistické hranie.
ULTRARÝCHLA OBNOVOVACIA FREKVENCIA A DOBA ODOZVY
Okrem bleskovo rýchlej obnovovacej frekvencie 160 Hz (OC) ponúka monitor Strix XG32UQ takmer okamžitú dobu odozvy 1 ms (GTG), ktorá zabezpečuje maslovo hladký obraz bez rozmazávania a rozmazávania pohybu.
KOMPATIBILITA S NVIDIA G-SYNC
XG32UQ prináša plynulý herný zážitok bez trhania vďaka tomu, že u grafických kariet NVIDIA GeForce® je vo východzom nastavení povolená technológia premenlivej obnovovacej frekvencie.
ÚŽASNÉ FARBY AKO V KINE
Technológia HDR a kvantové bodky umožňujú monitoru Strix XG32UQ poskytovať širší farebný rozsah a vyššiu úroveň kontrastu než tradičné monitory, a ponúkajú tak najjasnejšiu bielu a najtmavšiu čiernu.
GAMEPLUS
Integrovaná klávesová skratka GamePlus, exkluzívna funkcia spoločnosti ASUS, ponúka herné vylepšenia, ktoré vám pomôžu získať z hry viac. Funkcia GamePlus, ktorá bola vyvinutá za príspevku profesionálnych hráčov, vám umožňuje trénovať a zlepšovať herné zručnosti.
GAMEVISUAL
Technológia ASUS GameVisual má sedem prednastavených režimov zobrazenia pre optimalizáciu obrazu pre rôzne typy obsahu. Táto jedinečná funkcia je ľahko prístupná pomocou klávesovej skratky alebo ponuky nastavenia displeja na obrazovke.
TECHNOLÓGIA FLICKER-FREE
Technológia Flicker-Free znižuje blikanie a minimalizuje tak únavu očí, čo zvyšuje pohodlie pri dlhých herných seansách.
ROZSIAHLA KONEKTIVITA
Množstvo možností pripojenia, vrátane HDMI 2.1, USB 3.2 a DisplayPort 1.4 (DSC), zabezpečuje širokú kompatibilitu s rôznymi vstupnými zdrojmi.
ERGONOMICKÝ DIZAJN
Stojan je navrhnutý pre vaše pohodlie a ponúka možnosť nastavenia sklonu, natočenia a výšky, aby ste si mohli nájsť ideálnu polohu pre sledovanie. Okrem toho je monitor Strix XG32UQ kompatibilný aj s nástenným držiakom VESA pre flexibilnejšie možnosti umiestnenia.
Upozornenie:
Popis, obrázky a jednotlivé parametre sa môžu líšiť v závislosti od zvoleného modelu a konfigurácie.















