Cartridge do tlačiarne Brother

 Značka Brother nie je na trhu s kancelárskou technikou žiadnym nováčikom. Stoja za ňou viac ako storočné skúsenosti a 50 rokov na európskom trhu, kde sa aj vďaka alternatívnym cartridgeom stala jednou z vedúcich značiek. Kompatibilné cartridge tlačia na nerozoznanie od tých originálnych, presvedčte sa o tom aj vy! V eshope CDRmarket dostanete čierne, azúrové, purpurové, žlté aj farebné alternatívne cartridge vhodné pre čiernobiele aj farebné tlačiarne.

Keď v roku 1971 vyšla z výrobných liniek prvá ihličková tlačiareň značky Brother, možno ani samotný manažment firmy nečakal aký zožne vo svete úspech. Od tých čias sa sortiment značky rozrástol nie len o nové typy tlačiarní, ale aj o nové a nové originálne náplne do nich. Pokiaľ vlastníte tlačiareň značky Brother, kúpte si u nás originálne atramentové cartridge Brother. Získate s nimi výbornú kvalitu výstupov podporenú vysokou efektivitou tlače. Originálne cartridge máme pre čiernobiele aj farebné tlačiarne.

Storočná história spoločnosti Brother, päťdesiat rokov Európskeho úspechu v oblasti kancelárskeho vybavenia a ďalších produktov jemnej techniky, to je úspech, ktorý nemožno opomenúť. Prvá vysokorýchlostná ihličková tlačiareň na svete vyšla z tovární Brother v roku 1971, úspechy ktoré spoločnosť zožala, vyvolali výrazný nárast predaja a celosvetový úspech. Kancelárska technika sa stala hlavnou náplňou spoločnosti a bolo nutné firmu Brother uznať za rovnocenného partnera v oblasti tlačiarenských technológií medzi už známymi gigantmi. Pojem "prvý" padol v súvislosti s firmou Brother ešte mnohokrát a dnes tvorí táto značka v mnohých firmách i domácnostiach prím.

 

Typ
DOSTUPNOSŤ
Len skladom
Farba