Tonery do tlačiarní Philips

Koninklijke Philips electronics – tak znie celý názov jednej z najväčších spoločností elektrotechnického priemyslu. Vznikla v roku 1891 v Eindhovene a od začiatku sa orientovala na výrobu Žiaroviek a iných elektrických výrobkov. K nim dnes patria aj kompatibilné tonery Philips, s ktorými tlač prebieha rýchlo a bezchybne, presne podľa požiadaviek aj tých najnáročnejších zákazníkov. Výsledky práce alternatívnych tonerov Philips sú na nerozoznanie od originálu.

Philips založil v roku 1891 istý Gerard Philips, bratranec Karla Marxa, a od výroby žiaroviek sa firma čoskoro posunula ďalej. Značne ďalej. Dnes do portfólia jej produktov patrí široká škála elektroniky a tiež originálne tonery Philips. Pri ich tvorbe sa spoločnosť snaží o dosiahnutie čo najlepšieho pomeru cena-výkon a musíme uznať, že sa jej to darí. Originálne tonery Panasonic v ničom nezaostávajú za konkurenciou a poskytujú užívateľom výborné tlačiarenské výstupy.

Holandská firma Philips špecializujúca sa na výrobu elektroniky a elektrotechniky zamerala svoj vývoj aj smerom ku kancelárskym technológiám. Tlačiarne Philips sú kvalitné produkty s cieľom ponúknuť zákazníkovi kvalitnú a lacnú tlač.

Typ
DOSTUPNOSŤ
Len skladom
Farba
Philips PFA-822 čierny kompatibilný toner
49.96 EUR
ks
Skladom menej ako 5 ks