Štítky a pásky Dymo D1 do štítkovače

Alternatívne pásky Dymo D1 ponúkajú všetko, čo má správna kancelárska technika mať. Sú kvalitné, odolné proti vode aj UV žiareniu, na ktorom neblednú ani sa neodlepujú. Prosto pomôcka do pohody aj nepohody. Siahnite po kompatibilných páskach Dymo D1 a riešte veci štýlovo. Kompatibilné pásky Dymo sú produktom americkej spoločnosti Dymo Corporation, odborníka na tlačiarenskú techniku s globálnym záberom.

Made in USA, absolútny originál. Aj tak by sa dali charakterizovať originálne pásky Dymo D1. Spoločnosť Dymo vznikla za veľkou mlákou pred plus-mínus šesťdesiatimi rokmi a od začiatku kládla veľký dôraz na kvalitu svojich tlačiarenských výstupov. Dlhé roky na nekompromisnom trhu firmu zocelili – dnes dokáže plne reflektovať na náročné požiadavky svojich zákazníkov, preto sú aj originálne pásky Dymo D1 koncipované s maximálnou presnosťou v akosti, ktorú vyžaduje 21.storočie.

Pojem D1 poznáme najmä v súvislosti s cestnými komunikáciami. Pásky Dymo D1 tiež zabezpečujú istý spôsob komunikácie. Sú produktom americkej spoločnosti Dymo Corporation, ktorá sa špecializuje najmä na produkciu ručných štítkových tlačiarní a tlačiarní s termotransferovou tlačou. CDRmarket ponúkame na výber pásky Dymo D1 v kompatibilnom aj originálnom prevedení v šírkach 6 až 24mm. Pásky Dymo D1 sú skvelou voľbou pre takmer akúkoľvek tlačiareň tejto značky.

Typ
DOSTUPNOSŤ
Len skladom
Šírka
Farba tlače
Nerozhoduje
Farba tlače
Zavrieť
Farba podkladu
Nerozhoduje
Farba podkladu
Zavrieť