Tonery do tlačiarní Dell

 

Dell patrí medzi top technologické spoločnosti na svete a ako taká sa táto firma zaoberá vývojom alebo predajom počítačov, serverov, softvéru, tlačiarní či alternatívnych tonerov Dell. Práve kompatibilné tonery Dell máme aj v našej ponuke. Už jeden toner dokáže spracovať tisícky strán, pričom kvalita výstupu je absolútne perfektná. Za výkonné kompatibilné tonery Dell sa americký výrobca iste nemusí hanbiť.

Spoločnosť Dell patrí do absolútnej technologickej špičky nie len vo svojom domovskom Texase, ale na celom svete. Napriek tomu, že bola založená „len“ v roku 1984, čoskoro získali originálne produkty Dell globálnu prestíž. A keď povieme originálne, máme na mysli aj originálne tonery Dell. CDRmarket má v ponuke tonery aj valcové jednotky schopné spracovať až desiatky tisíc strán! To sa hodí najmä v prípade, že vyžadujete veľkokapacitnú tlač.

Spoločnosť Dell bola založená roku 1984 s cieľom ponúknuť technologické riešenia na mieru svojim zákazníkom. Dell je dnes zárukou inovatívneho vývoja nielen ponúkaných technológií, ale aj služieb a doplnkov. Teda aj tlačiarne a originálne tonery Dell sú produkty, ktoré svojou kvalitou a nízkou cenou tlače zaujali nielen na svetových trhoch, ale aj u nás.

Typ
DOSTUPNOSŤ
Len skladom
Farba