Pásky a štítky Dymo Rhino

Kancelársky život si dnes bez tlačiarenskej techniky už ľudia ani nevedia predstaviť. My si zase nevieme našu ponuku predstaviť bez kompatibilných pásiek Dymo Rhino. A ani nechceme, pretože vám radi ponúkame prvotriednu kvalitu a alternatívne pásky Dymo Rhino ju majú. Veď pochádzajú od amerického výrobcu, ktorý sa na trhu kancelárskej techniky pohybuje už viac ako 50 rokov. Dymo je v tlačiarenskom priemysle jednoducho doma a alternatívne pásky sú toho najlepším dôkazom. Pri ich výbere sa rozhodujte aj podľa typu tlačiarne, ktorý používate.

Amerika. Synonymum slávy, úspechu a neobmedzených možností. Spoznajte americkú kultúru prostredníctvom značky Dymo a originálnych pásiek Rhino. Pásky Dymo Rhino sa jednoducho aplikujú a odolávajú vode aj UV žiareniu. Aj preto je tlačiarenská technika Dymo tak obľúbená, jej výstupy totiž poskytujú dlhotrvajúcu kvalitu za výbornú cenu. Spolupracujte s odborníkmi, spolupracujte s nami a vyberte si niektorý z produktov Dymo.

Ak sa firma na akýkoľvek segment úzko špecializuje, je veľký predpoklad, že vďaka postupným inováciám ho časom privedie do dokonalosti. Takáto charakteristika presne sedí na americkú spoločnosť Dymo so zameraním na tlačiarenskú kancelársku techniku. Jej súčasťou sú aj originálne a kompatibilné pásky Dymo Rhino. Rhino v preklade znamená nosorožec a ten musí byť v živote priebojný aby uspel. Nie inak je tomu aj u kompatibilných pásiek Dymo Rhino, ktoré vás dostanú svojou spoľahlivosťou a kvalitou.

Typ
DOSTUPNOSŤ
Len skladom
Šírka
Farba tlače
Nerozhoduje
Farba tlače
Zavrieť
Farba podkladu
Nerozhoduje
Farba podkladu
Zavrieť