C-Tech 3DF-P-PETG1.75-CRB 3D filament, PREMIUM LINE, PETG, 1,75mm, 1000g, Karbonový čierny (Carbon)
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Na externom sklade
U dodávateľa:menej ako 5 ks
Náš kód: i654_TIFCT7332
Čierna  farba
Parametre
Farba:
Čierna
Balenie:
1 000 gramov
Typ materiálu:
PLA Carbon
Priemer struny:
1,75 mm
Pracovná teplota:
190 - 220°C
Typ filamentu:
S cievkou (plná verzia)
Popis produktu
Vysoko pevná a silná 3D tlačová struna
Nízka hustota: pri tlači väčšieho objemu je model ľahší
Možno aplikovať na rôzne typy 3D tlačiarní
Materiál: PETG
Priemer: 1,75mm (±0,03mm)
Váha: 1kg
Dĺžka: ±327m
Teplota tlače: 230 - 250°C
Teplota podložky: 70 - 80°C
Minimálna rýchlosť tlače: 35mm/s
Maximálna rýchlosť tlače: 140mm/s