Lepenie

Canon imageRUNNER C3026 MFP 7220C006 veľkoformátová laserová tlačiareň + BB1 + toner + inšt.

Popis výrobku Canon imageRUNNER C3026 MFP 7220C006 veľkoformátová laserová tlačiareň + BB1 + toner + inšt.

Automatická obojstranná tlač (Duplex)Áno
Štandardný počet vstupných zásobníkov3
Maximálny počet vstupných zásobníkov5
Automatický podávač dokumentovÁno
FaxVoliteľne
Maximálny formát tlače/médiaSRA3 (450×320mm)
Rozhranie tlačiarneUSB+LAN+WIFI
Maximálna rýchlosť tlače (A4 za minútu)26
Skutočné rozlíšenie tlačiarne (v DPI)4800x2400
Typ skeneraPlochý
Skutočné rozlíšenie skenera (v DPI)600
MultifunkciaÁno
Tlačová technológiaLED
Farba tlačeFarebná
Vnútorná pamäť3 GB
Systém náplníOddelené náplne

CANON imageFORCE C3026 MFP + BB1 (podstavec so zásobníkmi papiera) + tonery + inštalácia
imageFORCE C3026 je základné multifunkčné farebné zariadenie pre formát A3, určené pre menšie pracovné skupiny, stredne veľké kancelárie vyžadujúce spoľahlivú a kvalitnú tlač a skenovanie
Špičkové farebné základné multifunkčné zariadenie pre formát A3 určené na zabezpečenie základných kancelárskych potrieb.

Funkcie na každodennú tlač a skenovanie využívajúce technológiu imageFORCE, ktoré zaisťujú, že sa práca nikdy nezastaví.
Nainštalujte aplikácie, ktoré vylepšujú schopnosti zariadenia imageFORCE, vrátane zabezpečenej tlače, automatizácie pracovných postupov a mobilnej integrácie.
Model imageFORCE C3026 je vyrobený z recyklovaných materiálov, s viac ako 30 % podielom recyklovaného plastu a 5 % podielom recyklovanej ocele. Je kompaktný, ľahký a postavený na pevnom zváranom ráme, ktorý mu dodáva mimoriadnu odolnosť. Vďaka nízkej spotrebe energie je skvelou voľbou pre používateľov, ktorí chcú splniť svoje ciele v oblasti udržateľnosti.

Hlavné výhody:
* vyššia produktivita - pracujte rýchlejšie vďaka jednoduchému spusteniu a vysokej spoľahlivosti, ktorá tímom pomôže udržať firmu v pohybe - kompatibilita s uniFLOW Online zaisťuje bezproblémové pripojenie k pracovným procesom
* jednoduché ovládanie - jednoduché, intuitívne a tiché - vďaka prehľadným krokom na obrazovke, jednoduchému ovládaniu a inteligentnému náhľadu ktorý zobrazuje tlač presne tak, ako bude vyzerať, toho zvládnete viac a nič vás neprekvapí
* používateľsky prívetivé rozhranie - intuitívne používateľské rozhranie na bezproblémové používanie s istotou - QR kódy, ktoré používateľom pomôžu nájsť príslušné časti online príručky na odstraňovanie problémov
* spoľahlivé a proaktívne zabezpečenie - chráňte každý dokument pomocou všestrannej ochrany, nastavenie zabezpečenia na báze umelej inteligencie a robustného overovania - vaše dáta zostanú šifrované, vaše zariadenia zostanú chránené a vaše tímy zostanú sebavedomé a produktívne
* splnenie cieľov v oblasti udržateľnosti - vďaka nižšej spotrebe energie, komponentom s dlhou životnosťou a recyklovaným materiálom je každá tlač inteligentnejšou voľbou pre vašu firmu – a s menším dopadom na planétu

ŠPECIFIKÁCIA TLAČIARNE:
Typ zariadenia: farebné multifunkčné zariadenie pre formát A3/SRA3
Dostupné funkcie: tlač, kopírovanie, skenovanie, odosielanie ukladanie a voliteľne faxovanie
Technológia tlače: osvitom OLED
Rozlíšenie tlače [DPI]: 4800 x 2400

Kapacita zásoby papiera (A4, 80 g/m2):
* štandardne: 1 200 listov
- 100 listov: 1× viacúčelový zásobník
- 550 listov: 2× štandardný zásobník
* maximálne: 2 300 listov (s jednotkou zásobníka papiera BB1 (Cassette Feeding Unit-BB1))

Výstupná kapacita papiera (A4, 80 g/m2):
* štandardne: 250 listov
* maximálne: 645 listov (s vnútorným finišerom N1 (Inner Finisher-N1) a priehradkou na kópie T2 (Copy Tray-T2))

Možnosti konečných úprav:
* kompletovanie, zhlukovanie, posúvanie, zošívanie, sedlové šitie dierovanie, bezspinkové zošívanie (ECO), zošívanie na požiadanie (možnosti konečných úprav sa líšia v závislosti od pripojených zariadení)

Podporované typy médií:
* viacúčelová priehradka: tenký papier, čistý papier, recyklovaný papier, farebný papier, silný papier, natieraný papier (257 až 300 g/m2 vyžaduje súpravu na nastavenie médií A1 (Media Adjustment Kit-A1)) pauzovací papier klížený papier, priehľadné fólie štítky, dierkovaný papier, hlavičkový papier, obálka
* horný zásobník: tenký papier, čistý papier, recyklovaný papier, farebný papier, silný papier, klížený papier, priesvitný papier dierkovaný papier, hlavičkový papier a obálka (je vyžadovaný nástavec podávača obálok B (štandardný) s výnimkou ISO-C5)
* dolný zásobník: tenký papier, čistý papier, recyklovaný papier, farebný papier, silný papier, klížený papier, priesvitný papier dierkovaný papier, hlavičkový papier a obálka (vyžaduje sa nástavec podávača obálok A (štandardný))

Podporované veľkosti médií:
* viacúčelová priehradka:
- štandardná veľkosť: SRA3, A3, A4, A4R, A5, A5R, A6R, B4, B5, B5R
- používateľská veľkosť: 98,4 × 139,7 mm až 320,0 × 457,2 mm
- voľná veľkosť: 100,0 × 148,0 mm až 304,8 × 457,2 mm
- obálky: č. 10 (No.10), Monarch, DL, ISO-C5
- používateľská veľkosť obálok: 98,0 × 98,0 mm až 320,0 × 457,2 mm
* horný zásobník:
- štandardná veľkosť: A4, A5, A5R, A6R, B5
- používateľská veľkosť: 105,0 × 148,0 mm až 297,0 × 215,9 mm
- obálky: ISO-C5
* dolný zásobník:
- štandardná veľkosť: A3, A4, A4R, A5, A5R, A6R, B4, B5, B5R
- používateľská veľkosť: 105,0 × 148,0 mm až 304,8 × 457,2 mm
- obálky (vyžaduje štandardný nadstavec obálok A): COM10 (č. 10), Monarch, DL

Podporované gramáže médií:
* viacúčelová priehradka: 52 až 300 g/m2 (iba 60 až 300 g/m2 s podporou súpravy na prítlak médií A1 Media Adjustment Kit-A1; súprava na prítlak médií A1 (Media Adjustment Kit-A1) je vyžadovaná pri použití médií s povrchovou úpravou (257–300 g/m2))
* horný/dolný zásobník: 52 až 256 g/m2; obojstranne: 52 až 220 g/m2

TLAČ:
* rýchlosť tlače:
- jednostranne: až 26 str./min (A4), až 15 str./min (A3), až 15 str./min (A4R)
- obojstranne:: až 26 str./min (A4), až 15 str./min (A3), až 15 str./min (A4R)
* rozlíšenie tlače: až 4800 × 2400 dpi
* čas zahrievania: cca 4,0 sekundy v režime rýchleho spustenia, 10 sekúnd z režimu spánku
* jazyky popisu stránky (PDL): štandardne: UFR II, PCL6/PCL5; voliteľne: Adobe PostScript 3TM
* štandardná tlač operačného systému: Android, Windows 10/11, Chrome OS, macOS (verzia 11.2.2 alebo novšia), iOS (verzia 15.2 alebo novší), iPadOS
* tlač z mobilných zariadení a cloudu: AirPrint, Mopria, IPP Everywhere, Canon PRINT, uniFLOW Online a Universal Print
K dispozícii je rad rôznych aplikácií a riešení na platforme MEAP, ktoré zaisťujú tlač z mobilných zariadení alebo zo zariadení pripojených k internetu a z cloudových služieb podľa vašich požiadaviek.
* funkcie tlače: zabezpečená tlač, bezpečnostný vodoznak, hlavička/päta, rozloženie stránky, obojstranná tlač, zmiešané veľkosti papiera / orientácie, znížená spotreba tonera, tlač plagátov, vynútené pozdržanie tlače, dátum tlače, plánovaná tlač, tlač pomocou virtuálnej tlačiarne
* operačné systémy:
- UFR II: Windows 10 / 11 / Server 2016 / Server 2019 / Server 2022 / Server 2025, macOS (verzia 11.7 alebo novší)
- PCL: Windows 10 / 11 / Server 2016 / Server 2019 / Server 2022 / Server 2025
- PS: Windows 10 / 11 / Server 2016 / Server 2019 / Server 2022 / Server 2025, macOS (verzia 11.7 alebo novší)
- PPD: Windows 10 / 11, macOS (11.7 alebo novší)

KOPÍROVANIE:
* rýchlosť kopírovania:
- jednostranne: až 26 str./min (A4), až 15 str./min (A3), až 15 str./min (A4R)
- obojstranne:: až 26 str./min (A4), až 15 str./min (A3), až 15 str./min (A4R)
* čas vytlačenia prvej kópie: cca 7,0/8,7 sekundy a menej
* rozlíšenie kopírovania: až 600 × 600 dpi
* viacnásobné kópie: až 999 kópií
* zväčšenie - premenlivé zväčšenie: 25 až 400 % (kroky po 1 %)
* ďalšie funkcie kopírovania: prednastavené pomery zmenšenia/zväčšenia podľa plochy, obojstranné kopírovanie, nastavenie sýtosti, výber typu originálu, režim prerušenia, kniha na dve strany, obojstranný originál, triedenie, verzie, N na 1, originály rôznych veľkostí, ostrosť, vymazanie rámčeka, chrbát, kopírovanie preukazov totožnosti, preskočenie prázdnych strán, originál voľnej veľkosti, rezervná kópia, vzorka kópie, vypustenie farieb

SKENOVANIE:
* rozlíšenie skenovania: 600 × 600 dpi
* typ: štandardne - farebný skener, jednoprůchodový duplexný automatický podávač dokumentov DADF (obojstranné na obojstranné-automatické) - detekcia podávania viacerých listov je podporovaná ako voliteľné vybavenie
* rýchlosť skenovania:
- jednostranné skenovanie: 80/80 (300 × 300 dpi, odoslanie)
- obojstranné skenovanie: 120/120 (300 × 300 dpi, kopírovanie)
* kapacita papiera podávača dokumentov (80 g/m2): až 100 listov
* prípustné originály/gramáž: gramáž médií pre podávač dokumentov
- jednostranné skenovanie: 38 až 128 g/m2 (čiernobielo/farebne)
- obojstranné skenovanie: 50 až 128 g/m2 (čiernobielo/farebne)
* metóda skenovania: skenovanie typu Push, skenovanie typu Pull, skenovanie do siete, skenovanie na pamäťové médium (pamäťové zariadenie USB), skenovanie do mobilných zariadení, skenovanie do cloudových služieb (uniFLOW Online)
* podporované veľkosti médií:
- veľkosť skla na skenovanie: až 297,0 × 431,8 mm
- veľkosť médií pre podávač dokumentov: A3, A4, A4R, A5, A5R, A6R, B4, B5, B5R, B6, B6R
- používateľská veľkosť: 48,0 × 85,0 mm až 304,8 × 431,8 mm
* skenovanie riadené z PC:
- Color Network ScanGear2 pre rozhranie TWAIN aj WIA
- podporované OS: Windows 11 / Server 2016 / Server 2019 / Server 2022 / Server 2025

FAXOVANIE:
* max. počet pripojených liniek: 1
* rozlíšenie (dpi): 400 × 400 (ultrajemné), 200 × 400 (veľmi jemné), 200 × 200 (jemné), 200 × 100 (normálne)
* rýchlosť modemu: Super G3: 33,6 kg/s, G3: 14,4 kb/s
* metóda kompresie: MH, MR, MMR, JBIG
* pamäť faxu: až 30 000 strán (2000 úloh)
* rýchle voľby: mys. 200
* skupinové predvoľby/príjemcovia: max. 199 predvolieb
* sekvenčné vysielanie: max. 256 adries
* zálohovanie pamäte: áno
* veľkosť pre odosielanie/príjem:
- odosielanie: A3, A4, A4R, A5*1, A5R*1, A6R*1, B4, B5*2, B5R*1 (*1 odosiela sa ako A4, *2 odosiela sa ako krátky formát B4)
- príjem: A3, A4, A4R, A5, A5R, B4, B5, B5R
* faxové funkcie: meno odosielateľa (TTI), priame odoslanie, odložené odoslanie, náhľad, oznámenie o dokončení úlohy, hlásenie o vysielaní, prerušenie prenosu, sekvenčné vysielanie, odoslanie na heslo/podadresu, do dôvernej schránky

FUNKCIE SEND:
* cieľové umiestnenie: štandardne - E-mail / internetový FAX (SMTP), SMB, FTP, SFTP, FTPS, WebDAV; voliteľne - Super G3 FAX
* adresár/rýchle voľby: LDAP (2 000) / miestny (1 600) / rýchla voľba (200)
* komunikačný protokol: súbor - FTP (TCP/IP), SFTP (TCP/IP), FTPS (TCP/IP), SMB 3.1.1 (TCP/IP), WebDAV; e-mail/iFax - SMTP (odosielanie), POP3 (príjem)
* formát súborov: štandardne: TIFF (MMR), JPEG - iba jednostranne, PDF (kompaktné, prehľadávateľné, PDF/A-1a, A-1b, PDF/A-2a, PDF/A-2b, PDF/A-2u, PDF/A-3a, PDF/A-3b, PDF/A-3u, vektorizácia a vyhladzovanie, šifrované), XPS (kompaktné, prehľadávateľné), PDF/XPS (podpis zariadenia, podpis používateľa), Office Open XML (PowerPoint, Word); voliteľne - PDF (vektorizácia a vyhladzovanie), PDF/XPS (podpis používateľa)
* univerzálne funkcie na odosielanie (SEND): výber typu originálu, obojstranný originál, kniha na dve strany, rôzne veľké originály, nastavenie sýtosti, ostrosť, vymazanie rámčeka, zostavenie úlohy, odložené odoslanie, náhľad, oznámenie o vykonaní úlohy, názov súboru, predmet/správa, odpoveď, priorita e-mailu, hlásenie o vysielaní, orientácia obsahu originálu, vynechanie prázdnych strán originálov, vypustenie farieb

MOŽNOSTI PRIPOJENIA a SW:
Rozhranie:
* ethernetové/LAN rozhranie (1000 Base-T/ 100-Base TX/ 10-Base-T) - sieťové rozhranie na káblové pripojenie tlačiarne do miestnej počítačovej siete (konektor RJ-45)
* bezdrôtové WiFi 802.11b/g/n - rozhranie pre bezdrôtové pripojenie k domácej alebo firemnej Wi‑Fi sieti a tlač z mobilných zariadení
* USB (na priame pripojenie k počítaču alebo pripojenie externých zariadení)
- štandardne: 2× USB 2.0 (hostiteľské), 1× USB 2.0 (zariadenie)
- voliteľne: rozhranie na riadenie kopírovania

ĎALŠIE FUNKCIE:
* odporúčaný mesačný objem tlače: 2500 až 8000 strán za mesiac (RMPV)
* procesor: dvojjadrový procesor s frekvenciou 1,6 GHz
* pamäť: tlačiareň - RAM 3,0 GB
* štandardné úložisko: 64 GB eMMC (voliteľné úložisko: 256 GB SDD)
* ovládací panel: farebný dotykový panel TFT LCD WVGA s uhlopriečkou 17,8 cm, s kapacitnou technológiou dotyku (mechanicky polohovateľný)

FYZICKÉ PARAMETRE:
Rozmery (šxhxv) [mm]: 565 mm × 712 mm × 862 mm
* priestor na inštaláciu (šxh):
- základný: 978 × 1 141 mm (s otvorenými pravými dvierkami, vysunutou viacúčelovou priehradkou a otvoreným zásobníkom papiera)
- plná konfigurácia: 1 285 × 1 141 mm (s maximálne vysunutým zásobníkom vnútorného finišera + maximálne vysunutou priehradkou na kópie T2 (Copy Tray-T2) + otvoreným zásobníkom papiera)
Hmotnosť [kg]: cca 78
Prevádzkové prostredie:
* teplota: 10 až 30 °C
* vlhkosť: 20 až 80 % RV (bez kondenzácie)
* tlačiareň vyrobená s viac ako 30 % podielom recyklovaného plastu a 5 % podielom recyklovanej ocele
* štandardy: certifikát Blue Angel

NAPÁJANIE:
* zdroj napájania: 220 až 240 V, 50/60 Hz, 4 A
* spotreba energie: max. cca 1500 W, kopírovanie (priebežné skenovanie s duplexným automatickým podávačom dokumentov): cca 547 W, pohotovostný režim: cca 95 W, režim spánku: cca 0,8 W
* typická spotreba elektrickej energie (TEC): 0,27 kWh
- podrobné informácie týkajúce sa smernice Erp Lot6/26 nájdete na: https://www.canon-europe.com/for_work/lot26/
Hladina hlučnosti [dB]:
* akustický tlak: pri prevádzke - 46 dB/ 47 dB jednostranne, 50 dB obojstranne; pohotovostný režim: bezhlučný
* hladina akustického výkonu: pri prevádzke (jednostranne) - 60 dB, Kv 3 dB
* pohotovostný režim: bezhlučný (hladina akustického tlaku sa na každej pozícii okolostojacej osoby pohybuje pod úrovňou absolútneho kritéria pre šum pozadia špecifikovaným normou ISO 7779)

Softvér a správa tlačiarne:
* sledovanie a vykazovanie: uniFLOW Online
* nástroje diaľkovej správy: konzola iW Enterprise Management Console, služba vzdialenej distribúcie a správy, služba monitorovania
* skenovací SW: Color Network ScanGear 2
* nástroje na optimalizáciu: konfiguračný nástroj Canon Driver Configuration Tool
* platforma: platforma MEAP (Multifunctional Embedded Application Platform)

Špecifikácia zabezpečenia: správa overenia a prístupu, zabezpečenie siete, dokumentov a zariadení, správa zariadení a audity podrobnejšie pozri stránky výrobcu
Voliteľné zdroje papiera a voliteľné výstupné zariadenia: pozri stránky výrobcu (https://www.canon.cz/business/products/office-printers/multifunction/colour/imageforce-c3026/specifications/)

Voliteľné zdroje papiera a voliteľné výstupné zariadenia: pozri stránky výrobcu (https://www.canon.cz/business/products/office-printers/multifunction/colour/imageforce-c3026/specifications/)

Hardvérové príslušenstvo:
* čítačka kariet: súprava na pripojenie integrovaného obvodu čítačky kariet B4 (IC Card Reader Attachment-B4)
* iné druhy tlače: ploché veko Y3 (Platen Cover-Y3), súprava na detekciu dvojitého podávania podávača dokumentov A1 (Document Feeder Double Feeding Detection Kit-A1), voliteľná upevňovacia súprava pre čítačku A2 (Option Attachment kit for Reader-A2), súprava na prítlak médií A1 (Media Adjustment Kit-A1), pomocná priehradka B1 (Utility Tray-B1)

Systémové doplnky a voliteľné ovládače:
* tlačové príslušenstvo: súprava tlačiarne PS CS1 (PS Printer Kit-CS1), sada medzinárodných písiem PCL A1 (PCL International Font Set-A1)
* doplnky na odosielanie: univerzálna súprava na odosielanie, vektorizáciu a vyhladzovanie PDF A1 (Universal Send Trace & Smooth PDF Kit-A1), súprava digitálneho podpisu používateľa pre univerzálne odosielanie C1 (Universal Send Digital User Signature Kit-C1)
* tlač čiarových kódov: súprava na tlač čiarových kódov D1 (Barcode Printing Kit-D1)
* systémové príslušenstvo: voliteľná súprava na ukladanie dát B1 (Optional Data Storage Kit-B1)
* faxové príslušenstvo: faxová karta Super G3 BV1 (Super G3 FAX Board-BV1), súprava vzdialeného faxu A1 (Remote Fax Kit-A1)

Ďalšie možnosti:
* zásobník spiniek: zásobník spiniek Z1 (Staple Cartridge-Z1)
* príslušenstvo na uľahčenie prístupu: držadlo pre automatický podávač dokumentov A1 (ADF Access Handle-A1)

Spotrebný materiál:
* toner 1008 BK/C/M/Y
* odhadovaná výťažnosť (pri 5 % pokrytí): toner 1008 BK: 15 500 strán, toner 1008 C/M/Y: 8 500 strán

Obsah balenia:
* multifunkčná tlačiareň Canon imageFORCE C3026 MFP + prídavný podstavec pod zariadenie (prídavný kazetový zásobník / Cassette Feeding Unit-BB1) + sada tonerov - kompletná sada originálnych tonerov Canon C-EXV 1008 (C-EXV 1008 BK (čierny), C-EXV 1008 C (azúrový), C-EXV 1008 M (purpurový), C-EXV 1008 Y (žltý)) + odborná inštalácia (poukaz na zabezpečenie odbornej inštalácie autorizovaným technikom)
* jednoprůchodový duplexný podávač originálov (DADF) – na automatické obojstranné skenovanie
* 2× štandardný zásobník na papier (kapacita 2× 550 listov) + viacúčelová priehradka (100 listov)
* napájací kábel, optické valce (fotovalce), odpadová nádobka na toner predinštalované
* inštalačná a používateľská príručka
- dátové káble a ďalšie príslušenstvo nie sú súčasťou balenia

Záruka: 12 mes.

Odkaz na stránky výrobcu: https://www.canon.cz/business/products/office-printers/multifunction/colour/imageforce-c3026/specifications/