Popis výrobku Acer Aspire 16 A16-71GM-55SS NX.J7BEC.003 Notebook, U5-125H, 16", WUXGA, 16GB, 512GB, RTX 3050, W11H, Gray, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 5 |
| Generace CPU | Intel Ultra 1. generace |
| Přesný model | u5-125H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,2 |
| Počet jader | 14 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 100 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | A16-71GM-55SS |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2x 8GB) |
| Paměť - počet slotů celkem | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 3050 6 GB |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,8 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 248,5 |
| Šířka (mm) | 360,8 |
| Hloubka (mm) | 20,9 |
| Paměť | 6 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,5 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 65 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | Neuvedeno |
Acer Aspire 16 (A16-71GM-55SS)
* Acer Sense
* klávesa Copilot (AI)
Operačný systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 5 125H (14 jadier - 4P + 8E + 2LPE, 18 vlákien, P-core 1,2/4,5 GHz, E-core 0,7/3,6 GHz, LPE-core 0,7/2,5 GHz, 18 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost
Pamäť: 8GB DDR5 na doske + 8GB DDR5
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: nie
Čítačka pamäťových kariet: nie
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexný IPS, 60 Hz
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 3050, 6GB GDDR6
Web kamera: FHD USB TNR
Audio: 2x reproduktor; 2x mikrofón
Polohovacie zariadenie: Precision Touchpad
Klávesnica: biele podsvietená s numerickým blokom
Čítačka odtlačkov prstov: áno
Čítačka čipových kariet: nie
Sieť: GbE
Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3 LE Audio)
Konektory USB:
* 2x USB4® (40Gb/s/DisplayPort cez USB-C/Thunderbolt™4/USB nabíjanie 5V; 3A/DC-in port 20V; 100W)
* 2x USB 3.2 Gen 1
Ďalšie konektory:
* 1x HDMI 2.1
* 1x RJ-45
* 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5mm)
* 1x bezpečnostný slot Kensington
Batéria: 65Wh Li-ion
Napájanie: 100W USB-C AC adaptér
Farba: Steel Gray
Rozmery: 360,8x248,5x20,9mm
Hmotnosť: cca 1,8kg
Záruka: 2 roky
* Acer Sense
* klávesa Copilot (AI)
Operačný systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 5 125H (14 jadier - 4P + 8E + 2LPE, 18 vlákien, P-core 1,2/4,5 GHz, E-core 0,7/3,6 GHz, LPE-core 0,7/2,5 GHz, 18 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost
Pamäť: 8GB DDR5 na doske + 8GB DDR5
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: nie
Čítačka pamäťových kariet: nie
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexný IPS, 60 Hz
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 3050, 6GB GDDR6
Web kamera: FHD USB TNR
Audio: 2x reproduktor; 2x mikrofón
Polohovacie zariadenie: Precision Touchpad
Klávesnica: biele podsvietená s numerickým blokom
Čítačka odtlačkov prstov: áno
Čítačka čipových kariet: nie
Sieť: GbE
Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3 LE Audio)
Konektory USB:
* 2x USB4® (40Gb/s/DisplayPort cez USB-C/Thunderbolt™4/USB nabíjanie 5V; 3A/DC-in port 20V; 100W)
* 2x USB 3.2 Gen 1
Ďalšie konektory:
* 1x HDMI 2.1
* 1x RJ-45
* 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5mm)
* 1x bezpečnostný slot Kensington
Batéria: 65Wh Li-ion
Napájanie: 100W USB-C AC adaptér
Farba: Steel Gray
Rozmery: 360,8x248,5x20,9mm
Hmotnosť: cca 1,8kg
Záruka: 2 roky















