Popis výrobku Acer Aspire 5 A515-57 NX.KN4EC.003 Notebook, i5-12450H, 15,6", FHD, 16GB, 512GB SSD, UHD Xe, W11H, Gray, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i5 |
| Generace CPU | Intel 12. generace |
| Přesný model | i5-12450H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 90 |
| Napájecí konektor | 3phy |
| Model notebooku | A515-57 |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti | DDR4 |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 3 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Materiál notebooku | Hliník |
| Barva | Tmavě šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,77 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 17,9 |
| Šířka (mm) | 362,9 |
| Hloubka (mm) | 237,8 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,4 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.II |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Model: Acer Aspire 5 (A515-57)
Operačný systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core i5-12450H (8C, 12M Cache, up to 4.40 GHz
Pamäť: 16 GB (8 GB DDR4 Memory + 8 GB DDR4 Memory)
Počet slotov (celkom/voľných): 2/0
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Rozširujúce sloty pevného disku: 1x M.2
Optická mechanika: nie
Displej: 15,6" FHD 1920x1080 IPS Anti-Glare
Grafická karta: Intel Iris Xe Graphics
Polohovacie zariadenie: TouchPad
Podsvietená klávesnica: áno
Numerická klávesnica: áno
Web kamera: HD TNR Camera
Čítačka odtlačkov prstov: áno
Sieť: Gigabit Ethernet
Bezdrôtová komunikácia: WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 CNVi + BT 5.2
USB:
*1x USB Type-C port podporujúci: USB 3.2 Gen2 (až do 10 Gbps) / DisplayPort cez USB-C / Thunderbolt 4 / USB nabíjanie 5V; 3A / DC-in port 20V; 65W (podpora dokovania Type-C)
*3x USB 3.2 Gen1
Ďalšie konektory:
*1x HDMI 2.1
*1x RJ-45
Čítačka pamäťových kariet: nie
Batéria: 50 Wh, 3 články Li-ion
Výdrž batérie: až 7 hodín
Napájanie: 90W 3phy AC adaptér
Farba: Steel Grey
Materiál: Aluminium LCD cover
Rozmery: 362,9 x 237,8 x 17,9 mm
Hmotnosť: 1,77 kg
Záruka: 2 roky
Operačný systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core i5-12450H (8C, 12M Cache, up to 4.40 GHz
Pamäť: 16 GB (8 GB DDR4 Memory + 8 GB DDR4 Memory)
Počet slotov (celkom/voľných): 2/0
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Rozširujúce sloty pevného disku: 1x M.2
Optická mechanika: nie
Displej: 15,6" FHD 1920x1080 IPS Anti-Glare
Grafická karta: Intel Iris Xe Graphics
Polohovacie zariadenie: TouchPad
Podsvietená klávesnica: áno
Numerická klávesnica: áno
Web kamera: HD TNR Camera
Čítačka odtlačkov prstov: áno
Sieť: Gigabit Ethernet
Bezdrôtová komunikácia: WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 CNVi + BT 5.2
USB:
*1x USB Type-C port podporujúci: USB 3.2 Gen2 (až do 10 Gbps) / DisplayPort cez USB-C / Thunderbolt 4 / USB nabíjanie 5V; 3A / DC-in port 20V; 65W (podpora dokovania Type-C)
*3x USB 3.2 Gen1
Ďalšie konektory:
*1x HDMI 2.1
*1x RJ-45
Čítačka pamäťových kariet: nie
Batéria: 50 Wh, 3 články Li-ion
Výdrž batérie: až 7 hodín
Napájanie: 90W 3phy AC adaptér
Farba: Steel Grey
Materiál: Aluminium LCD cover
Rozmery: 362,9 x 237,8 x 17,9 mm
Hmotnosť: 1,77 kg
Záruka: 2 roky















