Popis výrobku Acer H6815BD/DLP/4000lm/4K UHD/2x HDMI
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Konektor S - video | Ne |
| Konektor USB | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Repro | Ano |
| Spotřeba energie (W) | 245 |
| Výstup VGA | Ano |
| Výstup DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Hmotnost přesná (kg) | 2,88 |
| HDMI (počet) | 2 ks |
| Značka a model | Acer H6815BD |
| Technologie | DLP/LED |
| Přesná svítivost (ANSI) | 4000 |
| Svítivost (ANSI) | od 3 100 do 4 100 |
| Kontrast | do 10 000:1 |
| Nativní rozlišení | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Podporované rozlišení (max) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Projektor pro domácí kino | Ano |
| Max. velikost obrazu (palce) | 300" |
| Wi-Fi | Ne |
| Hmotnost (kg) | do 3 |
| 3D technologie | Ano |
| Min. projekční vzdálenost (m) | 1 |
| Max. projekční vzdálenost (m) | 10 |
| Barva | Bílá |
| Umístění | Stolní/Stropní |
Vďaka futbalovému režimu a obnovovacej frekvencii až 240 Hz môžete zachytiť všetky detaily vo vylepšených farbách.
* 4K UHD rozlíšenie
* Jas 4 000 lúmenov
* HDR10 kompatibilný
* Podpora Blu-ray 3D
Projekčná technológia: DLP
Nativné rozlíšenie: 3840 x 2160
Podporované rozlíšenie: 4K UHD
Počet zobrazovaných farieb: 1,07 miliardy farieb (30 bitov)
Svetelný tok [lm]: Až 4000 lm
Kontrast: 10,000:1
Formát zobrazenia: 16:9, 4:3
Veľkosť obrazu [palce]: Minimálna uhlopriečka obrazu: 685.80 mm, Maximálna uhlopriečka obrazu: 7.62 m (300")
Projekčná vzdialenosť: 1 m - 10 m
Throw Ratio: 1,5 až 1,65 (2540 mm @ 3,30 m)
Zoom: optický 1.1 x, digitálne 2 x
Podpora 3D: podpora Blu-ray 3D
Zvuk: 1 x 3 W, Mono
Rozhranie:
*2 x HDMI (1.4a)
*Audio Output
*Audio Line Out
*RS-232 (D-sub)
Kompatibilita:
*Video kompatibilita: PAL, SECAM, SDTV, EDTV, HDTV, NTSC
*PC kompatibilita: Mac PC, Windows PC
Napájanie: 120 V AC. 230 V AC, Power Supply 100 V AC~240 V AC
Spotreba [W]: 245 W
Rozmery [mm]: 93.8 mm x 322 mm x 225 mm
Hmotnosť [kg]: 2.88 kg
Záruka: 24 mes.
https://www.acer.com/datasheets/2021/4871/CXI4/MR.JTA11.001.html
Acer H6815BD
Vychutnajte si realistickú zábavu s projektorom H6815BD, ktorý sa pýši rozlíšením 4K, 4 000 lúmenmi ANSI a kompatibilitou s formátom HDR10. To všetko prispieva k nádherne jasnému a dynamickému obrazu. Tešíte sa na dôležitý zápas? V režime Football Mode doplnenom obnovovacou frekvenciou až 240 Hz nepremeškáte jediný okamih, keď práve preletí cez celé ihrisko.

Rozlíšenie 4K UHD
Ponorte sa do úplne nového prostredia vďaka nevídaným detailom a presnosti farieb. Pri premietaní v rozlíšení 4K UHD, ktoré je štyrikrát vyššie ako Full HD, sú detaily vykreslené na 8,3 milióna bodov.

Jas 4 000 lúmenov
Obraz bude výnimočne čistý a žiarivý na diaľku aj za denného svetla alebo v stredne veľkých až väčších priestoroch vďaka jasu až 4 000 lúmenov.

Kompatibilita s formátom HDR10
Rozšírenie kontrastného pomeru a farebnej palety pomocou technológie HDR10 umožňuje dosiahnuť realistickejší a prirodzenejší obraz. HDR je zobrazovacia technológia, ktorá pomocou dekódovania skalárneho čipu a mapovacej technológie vytvára hlbšie úrovne kontrastu čiernej a bielej, čím vytvára realistický obraz a ponúka tak viac pohlcujúci zážitok.

Rozlíšenie 1080p s obnovovacou frekvenciou 240 Hz
Vďaka ostrosti rozlíšenia FHD 1080p a pozoruhodnej obnovovacej frekvencii 240 Hz, ktoré poskytujú neuveriteľne plynulý obraz, vám nikdy neunikne žiadny detail športov, filmov a hier v rýchlom tempe.

Režim Futbal
Pozvite svojich priateľov a zdieľajte spoločný zážitok zo sledovania športu prostredníctvom obrovského obrazu. Režim Futbal zabezpečuje ešte dokonalejšie zobrazenie farieb a umožňuje tak zachytiť všetko dianie.

Nízka vstupná latencia len 8,4 ms
Užite si rýchle ovládanie bez lagov, či už hráte závodné, športové, alebo akčné hry, vďaka veľmi nízkej latencii, ktorá znižuje oneskorenie snímok na neuveriteľných 8,4 ms.

Podpora Blu-ray 3D
Zabudnite na dva rozmery, dnes letí 3D. Vďaka podpore zobrazenia Blu-ray 3D to bude vyzerať, akoby obrázky vyskočili z obrazovky do miestnosti.

Posun obrazu
Premietajte presne a bez problémov s inštaláciou. Pomocou posunu obrazu a digitálneho zoomu môžete obraz posunúť tak, aby presne zodpovedal vašej projekčnej ploche, bez toho, aby ste museli meniť existujúce umiestnenie projektora.

Korekcia v 4 rohoch
Vďaka funkcii korekcie v 4 rohoch rýchlo a jednoducho upravuje skreslenie v každom rohu.
















