Popis výrobku ASUS ExpertBook B3 Flip B3402FVA-EC0968XA Notebook, i3-1315U, 14", FHD, T, 8GB, 512GB SSD, UHD, W11P EDU, Black, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i3 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i3-1315U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,2 |
| Počet jader | 6 |
| Model určen pro školy | Ano |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | B3402FVA-EC0968XA |
| Typ notebooku | Notebook pro školství |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Lesklý |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 8 |
| Typ paměti | DDR4 |
| Paměť - rychlost | 3200 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ano |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro Education |
| MS Office | Ano |
| Materiál notebooku | Hliník a plast |
| Barva | Černá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,61 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 223,9 |
| Šířka (mm) | 329 |
| Hloubka (mm) | 19,5 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N922090173 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 250 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 50 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Otáčecí klávesnice |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
ASUS ExpertBook B3 Flip (B3402FVA)
* klávesa Copilot
* MPP 2.0 zabudovaný stylus
* armádny štandard MIL-STD 810H
* TCO 9.0
Operačný systém: Windows 11 Pro Education
(Modely s operačným systémom Windows EDU smú legálne využívať len vzdelávacie inštitúcie, akademickí pracovníci a ďalšie entity, ktoré spĺňajú licenčné podmienky spoločnosti Microsoft!) https://www.microsoft.com/sk-sk/education/ako-nakúpiť/licencovanie
Procesor: Intel Core i3-1315U (6 jadier - 2P + 4E, 8 vlákien, P-core 1,2/4,5 GHz, E-core 0,9/3,3 GHz, 10 MB cache)
Pamäť: 8G DDR4 na doske
Počet slotov (celkom/voľných): DDR4 na doske 0/0
Pevný disk: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Rozširujúce sloty pevného disku: 1x M.2 SSD
Optická mechanika: nie
Čítačka čipových kariet: nie
Displej: dotykový 14" FHD (1920x1080) 16:9 lesklý IPS, širokouhlé zobrazenie, 250 nitov, 45% NTSC
Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics 64EU
Audio: SonicMaster, zvuk od značky Dirac, 2x integrovaný reproduktor, 2x integrovaný mikrofón
Web kamera: 720p HD
Polohovacie zariadenie: Touchpad
Podsvietená klávesnica: áno
Numerická klávesnica: nie
Čítačka odtlačkov prstov: áno
Sieť: GbE
Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E, 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.3)
Porty USB:
* 2x USB 3.2 Gen 1 typu A
* 2x Thunderbolt™ 4 s podporou zobrazenia/technológií Power Delivery
Ďalšie porty:
* 1x HDMI 2.1 TMDS
* 1x 3,5mm kombinovaný audio konektor
* 1x RJ45 Gigabit Ethernet
* 1x bezpečnostný slot Kensington
Batéria: 50Wh, 3S1P, 3-článková, Li-pol
Napájanie: 65W AC, USB-C
Správa zabezpečenia: Trusted Platform Module (TPM) 2.0, zámok Kensington (7x3mm), snímač odtlačkov prstov integrovaný so zapínacím tlačidlom
Farba: čierna (Star Black)
Rozmery: 329x223,9,3x19,2-19,5mm
Hmotnosť: cca 1,61kg
Záruka: 2 roky
Dvojročná prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pre IČO aj súkromné osoby ZDARMA.
Podrobnosti nájdete tu: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobcu: https://www.asus.com/sk/laptops/for-work/expertbook/expertbook-b3-flip-b3402-series-1/
Ponuku kompatibilných rozšírení k štandardnej záruke nájdete v súvisiacom tovare.
* klávesa Copilot
* MPP 2.0 zabudovaný stylus
* armádny štandard MIL-STD 810H
* TCO 9.0
Operačný systém: Windows 11 Pro Education
(Modely s operačným systémom Windows EDU smú legálne využívať len vzdelávacie inštitúcie, akademickí pracovníci a ďalšie entity, ktoré spĺňajú licenčné podmienky spoločnosti Microsoft!) https://www.microsoft.com/sk-sk/education/ako-nakúpiť/licencovanie
Procesor: Intel Core i3-1315U (6 jadier - 2P + 4E, 8 vlákien, P-core 1,2/4,5 GHz, E-core 0,9/3,3 GHz, 10 MB cache)
Pamäť: 8G DDR4 na doske
Počet slotov (celkom/voľných): DDR4 na doske 0/0
Pevný disk: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Rozširujúce sloty pevného disku: 1x M.2 SSD
Optická mechanika: nie
Čítačka čipových kariet: nie
Displej: dotykový 14" FHD (1920x1080) 16:9 lesklý IPS, širokouhlé zobrazenie, 250 nitov, 45% NTSC
Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics 64EU
Audio: SonicMaster, zvuk od značky Dirac, 2x integrovaný reproduktor, 2x integrovaný mikrofón
Web kamera: 720p HD
Polohovacie zariadenie: Touchpad
Podsvietená klávesnica: áno
Numerická klávesnica: nie
Čítačka odtlačkov prstov: áno
Sieť: GbE
Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E, 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.3)
Porty USB:
* 2x USB 3.2 Gen 1 typu A
* 2x Thunderbolt™ 4 s podporou zobrazenia/technológií Power Delivery
Ďalšie porty:
* 1x HDMI 2.1 TMDS
* 1x 3,5mm kombinovaný audio konektor
* 1x RJ45 Gigabit Ethernet
* 1x bezpečnostný slot Kensington
Batéria: 50Wh, 3S1P, 3-článková, Li-pol
Napájanie: 65W AC, USB-C
Správa zabezpečenia: Trusted Platform Module (TPM) 2.0, zámok Kensington (7x3mm), snímač odtlačkov prstov integrovaný so zapínacím tlačidlom
Farba: čierna (Star Black)
Rozmery: 329x223,9,3x19,2-19,5mm
Hmotnosť: cca 1,61kg
Záruka: 2 roky
Dvojročná prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pre IČO aj súkromné osoby ZDARMA.
Podrobnosti nájdete tu: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobcu: https://www.asus.com/sk/laptops/for-work/expertbook/expertbook-b3-flip-b3402-series-1/
Ponuku kompatibilných rozšírení k štandardnej záruke nájdete v súvisiacom tovare.















