Popis výrobku ASUS ProArt PA32UCR-K 90LM03H3-B02370 Monitor, 32", IPS, 4K UHD, 60Hz, 5ms, Black, 3R
| Způsob použití | Profesionální grafické |
| Úhlopříčka přesná (") | 32 |
| Rozteč bodů (mm) | 0,1845 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Jas (cd/m2) - přesný | 400 |
| Jas (cd/m2) - rozsah | 251 - 400 |
| Kontrast (statický) | 1 000:1 |
| Doba odezvy (ms) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| FreeSync | Ne |
| FreeSync 2 | Ne |
| G-Sync | Ne |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| VESA standard | Ano |
| Rozměr VESA uchycení | 100 x 100 |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| DP počet | 1 |
| Konektor USB | Ano |
| Konektor USB-C | Ano |
| Konektor SCART | Ne |
| Komponentní video | Ne |
| Kompozitní video | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 726,88 x 425,87 x 68,68 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 kg |
| Montáž na stěnu | ano |
| Repro | Ano |
| Webkamera | Ne |
| Pivot | Ano |
| Výškově nastavitelný stojan | Ano |
| Spotřeba energie (W) | 46 |
| Power Delivery | Ano |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Záruka | 3 Roky |
| Displej - dotykový | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Hmotnost přesná (kg) | 7,7 |
| Celkový výkon [W] | 4 |
| Výkon Power Delivery (W) | 80 |
| Barva | Černá |
Profesionálny monitor ASUS ProArt Display PA32UCR-K – 32-palcový, IPS, 4K UHD (3840 x 2160), HDR-10, HLG, ?E < 1, 98 % DCI-P3, 99,5 % Adobe RGB, 100 % sRGB /Rec. 709, Hardvérová kalibrácia, USB-C, Calman Ready, Integrácia ColourSpace, X-rite i1 Display Pro súčasťou dodávky
32-palcový 4K HDR displej s mini-LED podsvietením s maximálnym jasom 1 000 cd/m2
Technológia Quantum-dot poskytuje farebný priestor 99,5 % Adobe RGB, 98 % DCI-P3 a 100 % sRGB pre výnimočnú vernosť farieb
Podpora viacerých formátov HDR (HDR-10, HLG) predstavuje realistický zážitok a flexibilitu
Popredná svetová hodnota rozdielu farieb delta-E (?E) <1 a technologie ASUS ProArt Hardware Calibration pro optimalizaci přesnosti barev, jednotnost a zpětný zápis barevného profilu
USB-C podporuje signál DisplayPort, datové přenosy a až 80W napájení externích zařízení prostřednictvím jednoho kabelu
X-rite i1 Display Pro je součástí dodávky
stránky výrobce: https://www.asus.com/Displays-Desktops/Monitors/ProArt/ProArt-Display-PA32UCR-K/
ASUS ProArt Display PA32UCR-K
- 32-palcový displej 4K HDR s mini-LED podsvietením a špičkovým jasom
- Technológia Quantum-dot poskytuje 99,5 % farebného priestoru Adobe RGB, 98 % DCI-P3 a 100 % sRGB pre výnimočnú vernosť farieb.
- Podpora viacerých formátov HDR (HDR-10, HLG) prináša realistický zážitok a flexibilitu.
- Najlepšia hodnota farebnej odchýlky delta-E (?E) < 1 na svete a technológia ASUS ProArt Hardware Calibration pre optimalizáciu presnosti farieb, jednotnosti a spätný zápis farebného profilu
- USB-C podporuje signál DisplayPort, dátové prenosy a až 80W napájanie externých zariadení pomocou jedného kábla.
- Kalibračná sonda X-rite i1 Display Pro v balení
Jasné nápady ožívajú v HDR
ASUS ProArt Display PA32UCR-K je 32palcový 4K HDR monitor určený pre náročných tvorcov obsahu, ako sú kameramani, filmári a koloristi. Špičkový jas 1 000 nitov a mini-LED podsvietenie, ktoré umožňuje ovládanie 576 zón lokálneho stmievania, podporujú viac formátov HDR. Vďaka technológii kvantových bodiek, podpore farebných priestorov DCI-P3, Rec. 709, Rec. 2020 a Adobe RGB spolu s bohatou ponukou konektorov prináša ProArt Display PA32UCR-K výnimočný obraz, ktorý posúva zážitok zo sledovania na vyššiu úroveň.
Dokonale detailný obraz
Technológia podsvietenia Mini-LED využíva menšie LED diódy, ktoré poskytujú až trojnásobný počet LED diód v porovnaní s bežným panelom podobnej veľkosti. Husto rozmiestnené mini LED diódy umožňujú zvýšiť granularitu a jas. Individuálne riadenie podsvietenia v ohromujúcich 576 zónach navyše zabezpečuje vyššiu svietivosť a sýte tmavé farby, ktoré poskytujú bezkonkurenčný kontrast a presnú reprodukciu HDR obsahu.
Hlbšia čierna, jasnejšia biela
Špičkový jas 1000 nitov umožňuje dosiahnuť vynikajúci kontrast medzi najhlbšou čiernou a žiarivou bielou farbou, čo prináša bohatý a realistický zážitok zo sledovania.
Technológia ASUS Smart HDR
Exkluzívna technológia ASUS Smart HDR umožňuje displeju ProArt Display PA32UCR-K podporovať viaceré formáty HDR HLG a HDR-10. HLG umožňuje používateľom prezerať a vytvárať materiály pre vysielanie a satelitné televízne platformy, ako sú BBC iPlayer, japonská NHK TV a DirecTV. Podpora HDR-10 zaisťuje kompatibilitu s existujúcimi službami streamovania videa a rastúcim zoznamom hier s podporou HDR.
Náhľad HDR
HDR Preview umožňuje priame prepojenie fotoaparátu s monitorom a zobrazenie zachyteného HDR obsahu v plnom tonálnom rozsahu. Funguje tiež v rámci väčšiny softvérových platforiem na strih videa a poskytuje presné simulácie finálneho výstupu pre jednoduchší a efektívnejší strih.
Premeňte zážitky zo sledovania
IPS panel so širokými pozorovacími uhlami, špičkovým jasom 1 000 nitov a podporou technológie Quantum Dot poskytuje celé spektrum farieb, s ktorými si môžete hrať. Podpora 98 % farebného priestoru DCI-P3, 99,5 % Adobe RGB, 100 % sRGB, 100 % Rec. 709 a 87 % Rec.2020 pre strih videa a postprodukciu.
Špičková vernosť farieb
Továreňská predkalibrácia pomocou nového trojstupňového procesu zaručuje špičkovú vernosť farieb. Displej tiež prechádza prísnym testovaním pomocou pokročilej technológie sledovania stupňov šedi spoločnosti ASUS, ktorá zaisťuje plynulejšie farebné gradácie, lepšiu rovnomernosť a výnimočnú presnosť farieb s hodnotou farebnej odchýlky Delta E (E) < 1 pre farebné priestory sRGB a Adobe RGB. Každá úroveň stupňa šedi sa tiež starostlivo meria a nastavuje, aby zodpovedala presnému štandardu DICOM.
ProArt Calibration 2.0
Integrovaná kalibrácia ASUS ProArt Calibration 2.0 umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie pre zachovanie presnosti farieb monitorov ASUS ProArt. Ponúka kalibráciu SDR a HDR s nastaviteľným jasom, farebným gamutom, teplotou farieb a ďalšími parametrami na zabezpečenie konzistentných a presných farieb. ProArt Calibration 2.0 navyše dokáže prekaliibrovať každý režim farebného gamutu a zapísať späť do každého prednastaveného režimu ProArt.
Konektory pre vašu prácu
HDMI(v2.0) x 3, DisplayPort 1.2, plne funkčný USB-C a USB rozbočovač umožňujú pohodlné pripojenie k stolnému PC, Blu-ray prehrávaču, ovládaciemu panelu alebo ďalšiemu displeju bez akýchkoľvek ťažkostí. Integrovaný port USB-C podporuje dátové prenosy, signál DisplayPort a podporuje tiež 80W napájanie.
Ergonomický dizajn
S displejom ASUS ProArt Display vždy ľahko dosiahnete pohodlnú polohu pre sledovanie. Ergonomicky navrhnutý stojan s možnosťou nastavenia sklonu, natočenia, otočenia a výšky poskytuje pohodlné sledovanie a používanie. Možnosť otočiť obrazovku o 90 stupňov v smere alebo proti smeru hodinových ručičiek pre použitie v režime na výšku sa hodí pri práci s dlhými dokumentmi, kódovaní alebo prehliadaní webových stránok. Okrem toho je možné ho namontovať na stenu podľa štandardu VESA, aby ste ušetrili miesto na pracovnom stole.
Starostlivosť o oči
Technológia ASUS Flicker-Free zabezpečuje pohodlnejšie sledovanie vďaka redukcii blikania na obrazovke, čím minimalizuje namáhanie očí, bolesti hlavy a únavu očí, ktoré sa môžu objaviť pri dlhých hodinách strávených pred displejom. Exkluzívna technológia ASUS Ultra-Low Blue Light chráni vaše oči pred škodlivým vyžarovaním modrého svetla pomocou štyroch nastavení filtra modrého svetla, ktoré sú ľahko prístupné v menu na obrazovke prostredníctvom tlačidla na monitore.
Upozornenie:
Popis, obrázky a jednotlivé parametre sa môžu líšiť v závislosti od zvoleného modelu a konfigurácie.















