Popis výrobku ASUS Swift PG38UQ 90LM08M0-B01170 Monitor, ROG, 38", IPS, 4K UHD, 144Hz, 1ms, Black, 2R
| Herní provedení | Ano |
| Způsob použití | Herní |
| Úhlopříčka přesná (") | 38 |
| Rozteč bodů (mm) | 0,219 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Jas (cd/m2) - přesný | 350 |
| Jas (cd/m2) - rozsah | 251 - 400 |
| Kontrast (statický) | 1 000:1 |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 144 |
| FreeSync | Ano |
| G-Sync | Ano |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Barevná hloubka | 16,7 milionu |
| VESA standard | Ano |
| Rozměr VESA uchycení | 100 x 100 |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| DP počet | 1 |
| Konektor USB | Ano |
| Konektor USB-C | Ne |
| Konektor SCART | Ne |
| Komponentní video | Ne |
| Kompozitní video | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 861 x 522,2 x 47,8 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 kg |
| Montáž na stěnu | ano |
| Repro | Ano |
| Webkamera | Ne |
| Pivot | Ne |
| Spotřeba energie (W) | 50 |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Záruka | 2 Roky |
| Displej - typ | Matný |
| Displej - dotykový | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Hmotnost přesná (kg) | 9,04 |
| Celkový výkon [W] | 10 |
| Barva | Černá |
| Adaptive-Sync | Ano |
*Trace Free Technology
*GamePlus
*Low Blue Light
*HDCP Podpora 2.2
*Game Visual
*VRR Technology (Adaptive-Sync)
*Extreme Low Motion Blur
*ELMB Sync
*Shadow Boost
*Display Widget, DisplayWidget Center
*PIP (PbP) Technology
Typ obrazovky: Fast IPS
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 38
Rozlíšenie: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0.219 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 144 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Non-Glare
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Odozva [ms]: 1 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (Horizontál/Vertikál): 178°/ 178°
Počet farieb: 16.7 M
Reproduktory: 5W x 2
Konektory:
*DisplayPort 1.4 DSC x 1
*HDMI (v2.1) x 2
*Konektor pre slúchadlá
*USB Hub: 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Napájanie: 100-240V, 50/60Hz
Spotreba [W]: <50 W
Stand By režim [W]: <0.5 W
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklápanie monitora:
*1/4" Tripod Socket
*Tilt (+5° ~ -5°)
Farba: Čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 861 x 583.9 x 255.4 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 861 x 522.2 x 47.8 mm
Hmotnosť [kg]: 9.04 kg/ 10.23 kg
Záruka: 24 mes.
https://rog.asus.com/monitors/above-34-inches/rog-swift-pg38uq/
ROG Swift PG38UQ
- 38-palcový herný monitor s rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160), 144Hz obnovovacou frekvenciou a technológiou Adaptive-Sync pre mimoriadne plynulý herný obraz
- Technológia ASUS Fast IPS umožňuje dobu odozvy 1 ms (GTG) pre ostrý herný obraz s vysokou snímkovou frekvenciou.
- Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) s certifikáciou DisplayHDR 600 a 98% profesionálnym farebným gamutom DCI-P3 zaisťuje výnimočný kontrast a farebný výkon.
- HDMI 2.1 podporuje natívne hranie v rozlíšení 4K 120 Hz bez podvzorkovania chromatickosti (4:4:4) na systémoch PlayStation 5 a Xbox Series X.
- Rozsiahle možnosti pripojenia vrátane rozhrania DisplayPort 1.4 s technológiou Display Stream Compression (DSC), HDMI 2.1, USB rozbočovače a zásuvky pre statív na hornej strane monitora.
- Kompatibilný so systémom NVIDIA G-SYNC a zahŕňa technológie AMD FreeSync Premium Pro a VESA AdaptiveSync144Hz, ktoré zabezpečujú mimoriadne plynulý obraz bez trhania a s nízkou latenciou.
PRVÝ 38-PALCOVÝ HERNÝ MONITOR HDMI 2.1 NA SVETE
ROG Swift PG38UQ je prvý 38-palcový herný monitor s rozhraním HDMI 2.1 na svete, ktorý poskytuje obraz v rozlíšení 4K UHD a dobu odozvy 1 ms GTG pre superrýchle hranie na veľkej obrazovke. Vďaka technológii Display Stream Compression (DSC) a Adaptive-Sync umožňuje Swift PG38UQ prostredníctvom rozhrania HDMI 2.1 mimoriadne plynulé hranie v rozlíšení 4K 120 Hz na najnovších konzolách. Navyše 98% farebný gamut DCI-P3 a certifikácia DisplayHDR 600 zaisťujú verné farby.
SUPERRÝCHLE HRANIE S HDMI 2.1
HDMI 2.1 umožňuje na najnovších konzolách ohromujúce herné zážitky a poskytuje hráčom natívny obraz v rozlíšení 4K UHD s ohromujúcou obnovovacou frekvenciou až 120 Hz bez prevzorkovania chromatickosti.
VEĽKÝ ÚSPECH S HRANÍM NOVEJ GENERÁCIE
Na PC je hra ešte lepšia, s najnovšími grafickými kartami ponúka až 4K 144 Hz. Technológia DSC podporuje obraz v rozlíšení 4K UHD prostredníctvom jediného pripojenia DisplayPort 1.4 tým, že komprimuje a dekomprimuje každý snímok za chodu, bez straty kvality obrazu.
ULTRARÝCHLA OBNOVOVACIA FREKVENCIA 144 HZ A 1MS GTG
Od rýchlych strieľačiek z pohľadu prvej osoby až po stratégie v reálnom čase - hrajte najnovšie hry s najvyšším grafickým nastavením pri maslovo hladkom zobrazení 144 snímok za sekundu s dobou odozvy 1 ms GTG.
TECHNOLÓGIA ADAPTIVE-SYNC PRE PLYNULÉ HRANIE
Certifikácia kompatibilná s technológiami G-Sync a FreeSync Premium zaisťuje, že ROG Swift PG38UQ poskytuje mimoriadne plynulý obraz s nízkou latenciou.
VYSOKÝ DYNAMICKÝ ROZSAH (HDR) S VÝNIMOČNÝMI FARBA
Farebný gamut DCI-P3 98 % a vynikajúci farebný kontrast zabezpečujú, že monitor spĺňa štandardy certifikácie DisplayHDR 600. Vychutnajte si verné farby spolu s najjasnejšou bielou a najtmavšími odtieňmi čiernej.
ASUS DYNAMIC SHADOW BOOST
Táto technológia automaticky zosvetľuje tmavé oblasti obrazu, bez toho aby menila ostatné oblasti. Uľahčuje odhalenie nepriateľov skrytých v tmavých oblastiach mapy a zlepšuje celkový zážitok zo sledovania.
GAMEPLUS
Integrovaná klávesová skratka GamePlus, exkluzívna funkcia spoločnosti ASUS, ponúka herné vylepšenia, ktoré vám pomôžu získať z hry viac. Táto funkcia bola vyvinutá spoločne s profesionálnymi hráčmi, ktorým umožňuje trénovať a zlepšovať ich herné zručnosti.
EXTRÉMNE NÍZKY MOTION BLUR (ELMB) SYNC
Vďaka synchronizácii ELMB je možné súčasne zapnúť technológiu nízkeho rozmazania pohybu a adaptívnu synchronizáciu, ktorá eliminuje duchov a trhanie a zabezpečuje mimoriadne ostré hry s vysokou snímkovou frekvenciou.
DISPLAYWIDGET CENTER
Nový softvér DisplayWidget Center umožňuje používateľom ľahko meniť funkcie nastavenia monitora pomocou intuitívneho rozhrania a myši - nie je teda nutné pristupovať k ponuke OSD.
ROBUSTNÁ KONEKTIVITA
Upozornenie:
Popis, obrázky a jednotlivé parametre sa môžu líšiť v závislosti od zvoleného modelu a konfigurácie.















