Popis výrobku ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ1719W Notebook, i5-1334U, 15,6", FHD, 16GB, 512GB, Iris Xe, W11H, Blue, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i5 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i5-1334U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,3 |
| Počet jader | 10 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD VA/PVA/MVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 1.4 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 45 |
| Napájecí konektor | 4.5 mm |
| Model notebooku | X1504VA-NJ1719W |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti | DDR4 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 1 |
| Paměť - maximální velikost | 16 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 1 ks |
| USB 2.0 | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| MS Office | Ano |
| Dodatečná výbava | optická myš (USB) |
| Materiál notebooku | Plast |
| Barva | Modrá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,7 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 232,5 |
| Šířka (mm) | 359,7 |
| Hloubka (mm) | 17,9 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,6 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 250 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 42 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.I |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 802.11ac |
| Power Delivery - USB-C | Ne |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
ASUS Vivobook 15 (X1504VA-NJ1719W)
* armádny štandard MIL-STD 810H
* klávesnica ASUS ErgoSense
* ASUS AI Noise-Cancelation
* optická myš (USB)
Operačný systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core i5-1334U (10 jadier - 2P + 8E, 12 vlákien, P-core 1,3/4,6 GHz, E-core 0,9/3,4 GHz, 12 MB cache)
Pamäť: 8 GB DDR4 na doske + 8 GB DDR4 SO-DIMM
Počet slotov (celkom/voľných): 1x slot DDR4 SO-DIMM (1/0)
Pevný disk: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD
Rozširujúce sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: nie
Čítačka čipových kariet: nie
Displej: 15,6" FHD (1920x1080) 16:9 antireflexný, 60Hz, 250 nitov, 45% NTSC, LED podsvietenie
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris Xe Graphics G7 80EU
Audio: SonicMaster, integrovaný reproduktor, integrovaný mikrofón
Web kamera: 720p HD
Polohovacie zariadenie: Precision touchpad
Podsvietená klávesnica: áno
Numerická klávesnica: áno
Čítačka odtlačkov prstov: nie
Sieť: nie
Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 5 802.11ac 1*1 + Bluetooth® 5.1)
Porty USB:
* 1x USB 2.0 typ A
* 1x USB 3.2 Gen 1 typ C
* 2x USB 3.2 Gen 1 typ A
Ďalšie porty:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3,5mm kombinovaný audio jack pre slúchadlá/mikrofón
* 1x DC-in
Batéria: 42Wh, 3S1P, 3-článková Li-ion
Napájanie: 4,5mm, 45W AC adaptér
Správa zabezpečenia: ochrana bootovania BIOS používateľským heslom, Trusted Platform Module (firmware TPM), používateľské heslo pre nastavenie BIOSu
Farba: Quiet Blue
Materiál: plast
Rozmery: 359,7x232,5x17,9mm
Hmotnosť: cca 1,7kg
Záruka: 2 roky
Dvojročná prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pre IČO aj súkromné osoby ZDARMA.
Podrobnosti nájdete tu: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobcu: https://www.asus.com/sk/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-15-x1504/
Ponuku kompatibilných rozšírení k štandardnej záruke nájdete v súvisiacom tovare.
* armádny štandard MIL-STD 810H
* klávesnica ASUS ErgoSense
* ASUS AI Noise-Cancelation
* optická myš (USB)
Operačný systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core i5-1334U (10 jadier - 2P + 8E, 12 vlákien, P-core 1,3/4,6 GHz, E-core 0,9/3,4 GHz, 12 MB cache)
Pamäť: 8 GB DDR4 na doske + 8 GB DDR4 SO-DIMM
Počet slotov (celkom/voľných): 1x slot DDR4 SO-DIMM (1/0)
Pevný disk: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD
Rozširujúce sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: nie
Čítačka čipových kariet: nie
Displej: 15,6" FHD (1920x1080) 16:9 antireflexný, 60Hz, 250 nitov, 45% NTSC, LED podsvietenie
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris Xe Graphics G7 80EU
Audio: SonicMaster, integrovaný reproduktor, integrovaný mikrofón
Web kamera: 720p HD
Polohovacie zariadenie: Precision touchpad
Podsvietená klávesnica: áno
Numerická klávesnica: áno
Čítačka odtlačkov prstov: nie
Sieť: nie
Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 5 802.11ac 1*1 + Bluetooth® 5.1)
Porty USB:
* 1x USB 2.0 typ A
* 1x USB 3.2 Gen 1 typ C
* 2x USB 3.2 Gen 1 typ A
Ďalšie porty:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3,5mm kombinovaný audio jack pre slúchadlá/mikrofón
* 1x DC-in
Batéria: 42Wh, 3S1P, 3-článková Li-ion
Napájanie: 4,5mm, 45W AC adaptér
Správa zabezpečenia: ochrana bootovania BIOS používateľským heslom, Trusted Platform Module (firmware TPM), používateľské heslo pre nastavenie BIOSu
Farba: Quiet Blue
Materiál: plast
Rozmery: 359,7x232,5x17,9mm
Hmotnosť: cca 1,7kg
Záruka: 2 roky
Dvojročná prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pre IČO aj súkromné osoby ZDARMA.
Podrobnosti nájdete tu: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobcu: https://www.asus.com/sk/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-15-x1504/
Ponuku kompatibilných rozšírení k štandardnej záruke nájdete v súvisiacom tovare.















