Atramentové náplne HP do tlačiarne

Spoločnosť HP neponecháva nič na náhodu a jej tlačiarne sú zárukou špičkovej kvality a profesionálnej tlače. To isté však platí aj pre atramentové náplne HP, s ktorými môžete mať veci vždy pod kontrolou. Originálne náplne HP sú totiž do detailov navrhnuté tak, aby za každých okolností fungovali spoľahlivo a ponúkli vám maximálnu kvalitu vytlačených fotografií alebo grafických, či textových dokumentov.

Cartridge HP okrem iného disponujú pridanou hodnotou v podobe vysokej výťažnosti, ktorú oceníte najmä pri frekventovanej tlači dokumentov. Používanie takýchto náplní sa napokon premietne do preukázateľne nižších nákladov na jednu stranu. Výborné výsledky však môžete dosiahnuť aj s kompatibilnými atramentovými náplňami určenými pre tlačiarne HP a preto dnes dáme priestor obidvom kategóriám cartridgov.   

HP 652 F6V25AE čierna (black) originálna náplň

Ako sme to už spomenuli, originálne atramentové náplne sú doladené tak, aby poskytli výnimočnú kvalitu tlače bez akýchkoľvek kompromisov. A inak tomu nie je ani v prípade náplne HP 652 F6V25AE, ktorá navyše ponúka spoľahlivosť i dobrú cenu. Náplň je kompatibilná s viacerými modelmi tlačiarní produktového radu HP DeskJet Ink Advantage. Výťažnosť náplne umožní vytlačenie 360 hárkov papiera so štandardným 5 % pokrytím. Ak je pre vás prioritou úspora tlače, do pozornosti vám dávame čiernu kompatibilnú náplň HP 652 XL F6V25AE, ktorá na rozdiel od vyššie uvedenej originálnej náplne disponuje objemom až 20 ml (originálna náplň má 6 ml). Kvalita tlače je samozrejme zachovaná aj v tomto prípade.

HP 300XL CC641E čierna (black) originálna náplň

Pri originálnej náplni HP 300XL CC641E sa môžete tešiť nielen na špičkovú kvalitu tlače, ale aj na počet vytlačených hárkov papiera. Táto kazeta s 12 ml objemom atramentovej náplne ponúka perfektnú výťažnosť, ktorá postačí na vytlačenie až  600 strán dokumentov. S touto náplňou v tlačiarni vás teda neprekvapí ani nečakaná požiadavka na tlač väčšieho množstva dokladov. Náplň je určená pre tlačiarne HP DeskJet alebo HP Photosmart. Pri znižovaní nákladov na tlač však môžete zobrať do úvahy kompatibilný atramentový cartridg HP 300XL CC641E. Táto alternatívna náplň s 18 ml objemom vám ušetrí finančné prostriedky, no obávať sa nemusíte ani kvality tlače. Tá bude rovnaká ako pri originálnej náplni.    

HP 301 CH562E farebná (color) originálna náplň

Spoľahlivé a bezproblémové fungovanie tlačiarní modelového radu HP DeskJet bude prebiehať aj v réžii originálnej náplne HP 301 CH562E. S touto náplňou môžete tlačiť aj na bežný papier dokumenty, ktoré budú mať profesionálny vzhľad. Objem originálnej náplne je 6 ml a približná priemerná výťažnosť atramentovej náplne pri tlači dokumentov so štandardným 5 % pokrytím predstavuje 165 hárkov papiera.  

Alternatívou vyššie uvedenej originálnej náplne HP je kompatibilná farebná náplň HP 301XL CH564E, ktorá má viac ako dvojnásobný objem - 15 ml. Aj s lacnejšou kompatibilnou náplňou si tak napokon môžete užívať bezchybnú kvalitu výtlačkov.

HP 22XL C9352CE farebná (color) originálna náplň

Vaše očakávania samozrejme nesklame ani atramentová náplň HP 22XL C9352CE. Práve naopak. Tak ako všetky originálne cartridge HP, aj táto náplň je zárukou výnimočnej kvality tlače i dlhej životnosti výtlačkov. HP 22XL C9352CE je kompatibilná s tlačiarňami HP DeskJet,HP OfficeJet a použiť ju môžete aj do modelového radu HP PSC. Náplň disponuje 11 ml objemom a výťažnosť náplne pri klasickom 5 % pokrytí strany umožní vytlačiť približne 415  hárkov papiera vo formáte A4.

Cenovo atraktívnejšou náplňou je kompatibilný cartridg HP 22XL C9352AVďaka 25 ml objemu atramentovej náplne jednak ušetríte, no zároveň si doprajete vyšší počet výtlačkov. Čo viac si môžete priať? Snáď iba ak kvalitu tlače, ale tá je aj v tomto prípade na výbornej úrovni.