C-Tech 3DF-P-ABS1.75-2000 3D filament, PREMIUM LINE, ABS, RAL2000, 1,75mm, 1000g, Žltý - oranžový (Yellow - Orange)
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Skladom
Skladommenej ako 5 ks
Náš kód: i654_TIFCT1309
Oranžová  farba
Parametre
Farba:
Oranžová
Typ materiálu:
ABS
Priemer struny:
1,75 mm
Pracovná teplota:
240 - 260°C
Popis produktu
Navyše sú úplne biologicky odbúrateľné, čím sa minimalizuje dopad na naše životné prostredie.
Materiál: ABS
Priemer: 1,75mm (±0,03mm)
Váha: 1kg
Dĺžka: ±396m
Teplota tlače: 240 - 260°C
Teplota podložky: 90 - 100°C
Minimálna rýchlosť tlače: 35mm/s
Maximálna rýchlosť tlače: 140mm/s