C-Tech 3DF-P-PETG1.75-1016 3D filament, PREMIUM LINE, PETG, RAL1016, 1,75mm, 1000g, Sírový žltý (Sulfur yellow)
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Na externom sklade
U dodávateľa:10 a viac kusov
Náš kód: i654_TIFCT7304
žltá  farba
Parametre
Farba:
žltá
Balenie:
1 000 gramov
Typ materiálu:
PETG
Priemer struny:
1,75 mm
Pracovná teplota:
230 - 250°C
Typ filamentu:
S cievkou (plná verzia)
Popis produktu
Vysoko pevná a silná 3D tlačová struna
Nízka hustota: pri tlači väčšieho objemu je model ľahší
Možno aplikovať na rôzne typy 3D tlačiarní
Materiál: PETG
Priemer: 1,75mm (±0,03mm)
Váha: 1kg
Dĺžka: ±327m
Teplota tlače: 230 - 250°C
Teplota podložky: 70 - 80°C
Minimálna rýchlosť tlače: 35mm/s
Maximálna rýchlosť tlače: 140mm/s