C-Tech 3DF-P-PLA1.75-7031 3D filament, PREMIUM LINE, PLA, RAL7031, 1,75mm, 1000g, Sivý/modrý (Gray-Blue)
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Na externom sklade
U dodávateľa:menej ako 5 ks
Náš kód: i654_TIFCT2324
Modrá  farba
Parametre
Farba:
Modrá
Balenie:
1 000 gramov
Typ materiálu:
PLA
Priemer struny:
1,75 mm
Pracovná teplota:
190 - 220°C
Typ filamentu:
S cievkou (plná verzia)
Popis produktu
Vysoko pevná a silná 3D tlačová struna
Nízka hustota: pri tlači väčšieho objemu je model ľahší
Možno aplikovať na rôzne typy 3D tlačiarní
Materiál: PLA
Priemer: 1,75mm (±0,03mm)
Váha: 1kg
Dĺžka: ±335m
Teplota tlače: 190 - 220°C
Teplota podložky: 50 - 60°C
Minimálna rýchlosť tlače: 35mm/s
Maximálna rýchlosť tlače: 140mm/s