Popis výrobku Canon imageFORCE C3026 7220C006 laserová multifunkcia + zásobník BB1+ inštalácia
| Automatická obojstranná tlač (Duplex) | Áno |
| Štandardný počet vstupných zásobníkov | 3 |
| Maximálny počet vstupných zásobníkov | 5 |
| Automatický podávač dokumentov | Áno |
| Fax | Voliteľne |
| Maximálny formát tlače/média | SRA3 (450×320mm) |
| Rozhranie tlačiarne | USB+LAN+WIFI |
| Maximálna rýchlosť tlače (A4 za minútu) | 26 |
| Skutočné rozlíšenie tlačiarne (v DPI) | 4800x2400 |
| Typ skenera | Plochý |
| Skutočné rozlíšenie skenera (v DPI) | 600 |
| Multifunkcia | Nie |
| Tlačová technológia | Termosublimačný |
| Farba tlače | Farebná |
| Vnútorná pamäť | 64 MB |
| Systém náplní | Oddelené náplne |
Farebné multifunkčné zariadenie formátu A3 vrátane zásobníkovej jednotky BB1 a inštalácie je určené pre kancelárie a pracovné skupiny, ktoré potrebujú spoľahlivú tlač, kopírovanie, skenovanie a pokročilú prácu s dokumentmi. Tento konkrétny variant sa dodáva vrátane zásobníkovej jednotky BB1 (2 × 550 listov) a inštalácie.
Zvýšená produktivita
Pracujte rýchlejšie vďaka jednoduchému spusteniu a vysokej spoľahlivosti, ktorá tímom pomôže udržať firmu v pohybe. Kompatibilita s uniFLOW Online zabezpečuje bezproblémové pripojenie k pracovným procesom.
Jednoduché ovládanie
Jednoduché, intuitívne a tiché.
Vďaka prehľadným krokom na obrazovke, jednoduchému ovládaniu a inteligentnému náhľadu, ktorý zobrazuje tlač presne tak, ako bude vyzerať, toho zvládnete viac a nič vás neprekvapí.Spoľahlivé a proaktívne zabezpečenie
Chráňte každý dokument pomocou všestrannej ochrany, nastavení zabezpečenia na báze umelej inteligencie a robustného overovania.
Vaše dáta zostanú šifrované, zariadenia chránené a vaše tímy produktívne.Splňte ciele v oblasti udržateľnosti
Vďaka nižšej spotrebe energie, komponentom s dlhou životnosťou a recyklovaným materiálom je každá tlač inteligentnejšou voľbou pre vašu firmu – a s menším dopadom na planétu.
Rozšírená kapacita papiera
Súčasťou tohto variantu je zásobníková jednotka BB1 (Cassette Feeding Unit-BB1) s dvoma zásobníkmi po 550 listoch. Celková vstupná kapacita zariadenia tak dosahuje až 2 300 listov. Súčasťou ponuky je aj inštalácia zariadenia.
Špecifikácia
| Hlavná jednotka | |
|---|---|
| Typ zariadenia | Farebné multifunkčné zariadenie pre formát A3 |
| Základné funkcie | Tlač, kopírovanie, skenovanie, odosielanie, ukladanie a voliteľne faxovanie |
| Procesor | Dvojjadrový procesor s frekvenciou 1,6 GHz |
| Ovládací panel | Farebný dotykový panel TFT LCD WVGA s uhlopriečkou 17,8 cm |
| Pamäť | Štandardne: RAM 3,0 GB |
| Úložisko | Štandardne: 64GB eMMC Voliteľne: 256GB SSD |
| Rozhranie na pripojenie | SIEŤ: Štandardne: 1 000Base-T/100Base-TX/10Base-T, bezdrôtová sieť LAN (IEEE 802. |
| Kapacita zásobníka papiera (A4, 80 g/m2) | Štandardne: 1 200 listov 100 listov: 1× viacúčelová priehradka 550 listov: 2× štandardný zásobník Tento variant s jednotkou BB1: maximálne 2 300 listov |
| Výstupná kapacita papiera (A4, 80 g/m2) | Štandardne: 250 listov Maximálne: 645 listov (s vnútorným finišerom N1 (Inner Finisher-N1) a priehradkou na kópie T2 (Copy Tray-T2)) |
| Možnosti kompletizácie* | Kompletizovanie, zoskupovanie, posúvanie, zošívanie, dierovanie, bezspinkové zošívanie (ECO), zošívanie na požiadanie |
| Podporované typy médií | Viacúčelová priehradka: Tenký papier, čistý papier, recyklovaný papier, farebný papier, hrubý papier, natieraný papier*, pauzovací papier, glejený papier, priehľadné fólie, štítky, dierovaný papier, hlavičkový papier, obálka * 257 až 300 g/m2 vyžaduje súpravu na nastavenie médií (Media Adjustment Kit) Horný zásobník: Tenký papier, čistý papier, recyklovaný papier, farebný papier, hrubý papier, glejený papier, priesvitný papier, dierovaný papier, hlavičkový papier a obálka Dolný zásobník: Tenký papier, čistý papier, recyklovaný papier, farebný papier, hrubý papier, glejený papier, priesvitný papier, dierovaný papier, hlavičkový papier a obálka* * Vyžaduje súpravu nadstavca podávača obálok A (Envelope Feeder Attachment Kit A) (štandardná). |
| Podporované veľkosti médií | Viacúčelová priehradka: Štandardná veľkosť: SRA3, A3, A4, A4R, A5, A5R, A6R, B4, B5, B5R Používateľská veľkosť: 98,4 × 139,7 mm až 320,0 × 457,2 mm Voľná veľkosť: 100,0 × 148,0 mm až 304,8 × 457,2 mm Obálky: č. 10 (No.10), Monarch, DL, ISO-C5 Používateľská veľkosť obálok: 98,0 × 98,0 mm až 320,0 × 457,2 mm Horný zásobník: Štandardná veľkosť: A4, A5, A5R, A6R, B5 Používateľská veľkosť: 105,0 × 148,0 mm až 297,0 × 215,9 mm Obálky: ISO-C5 Dolný zásobník: Štandardná veľkosť: A3, A4, A4R, A5, A5R, A6R, B4, B5, B5R Používateľská veľkosť: 105,0 × 148,0 mm až 304,8 × 457,2 mm Obálky*: COM10 (č. 10), Monarch, DL *Vyžaduje štandardný nástavec obálok A. |
| Podporované gramáže médií | Viacúčelová priehradka: 52 až 300 g/m2 (iba 60 až 300 g/m2 s podporou súpravy na prítlak médií Media Adjustment Kit*) * Súprava na prítlak médií A1 (Media Adjustment Kit-A1) je vyžadovaná pri použití médií s povrchovou úpravou (257–300 g/m2) Horný/dolný zásobník: 52 až 256 g/m2 Obojstranne: 52 až 220 g/m2 |
| Doba zahrievania | Režim rýchleho spustenia: 4 sekundy; Z režimu spánku: 10 sekúnd |
| Rozmery (Š × H × V) | 565 × 712 × 862 mm |
| Priestor na inštaláciu (Š × H) | Základný: 978 × 1 141 mm (s otvorenými pravými dvierkami, vysunutou viacúčelovou priehradkou a otvoreným zásobníkom papiera) Plná konfigurácia: 1 285 × 1 141 mm (s vysunutým zásobníkom vnútorného finišera + vysunutou priehradkou na kópie T2 (Copy Tray-T2) + otvoreným zásobníkom papiera) |
| Hmotnosť* | Približne 78 kg * vrátane bežného tonera |
| Špecifikácie tlače | |
| Rýchlosť tlače (čiernobielo a farebne) | Jednostranne: až 26 str. | /min (A4), až 15 str./min (A3), až 15 str./min (A4R)
| Rozlíšenie tlače (dpi) | 4 800 × 2 400 |
| Jazyky popisu stránky (PDL) | Štandardne: UFR II, PCL6/PCL5 Voliteľne: Adobe® PostScript®3™ |
| Tlač z mobilných zariadení a cloudu | AirPrint, Mopria, IPP Everywhere, Canon PRINT, uniFLOW Online, Universal Print |
| Štandardná tlač operačného systému | Android, Windows® 11, Chrome OS, macOS (verzia 11.2.2 alebo novšia), iOS (verzia 15.2 alebo novší), iPadOS |
| Písma | Písma PS: 136 Roman Písma PCL: 93 Roman, 10 rastrových písiem, 2 písma OCR, Andalé Mono WT J/K/S/T*1 (japončina, kórejčina, zjednodušená a tradičná čínština), písma čiarových kódov*2 *1 Vyžaduje voliteľnú sadu medzinárodných písiem PCL A1 (PCL International Font Set-A1). *2 Vyžaduje voliteľnú súpravu na tlač čiarových kódov D1 (Barcode Printing Kit-D1). |
| Funkcie tlače | Zabezpečená tlač, bezpečnostný vodoznak, hlavička/päta, rozloženie strany, obojstranná tlač, zmiešané veľkosti papiera / orientácia, znížená spotreba tonera, tlač plagátov, vynútené pozdržanie tlače, dátum tlače, plánovaná tlač, tlač pomocou virtuálnej tlačiarne |
| Operačný systém | UFR II: Windows® 11 / Server 2016 / Server 2019 / Server 2022 / Server 2025, macOS (verzia 11.7 alebo novší) PCL: Windows® 11 / Server 2016 / Server 2019 / Server 2022 / Server 2025 PS: Windows® 11 / Server 2016 / Server 2019 / Server 2022 / Server 2025, macOS (verzia 11.7 alebo novší) PPD: Windows® 11, macOS (11.7 alebo novší) |
| Špecifikácia kopírovania | |
| Rýchlosť kopírovania (čiernobielo a farebne) | Jednostranne: až 26 str./min (A4), až 15 str./min (A3), až 15 str./min (A4R) Obojstranne: až 26 str./min (A4), až 15 str./min (A3), až 15 str./min (A4R) |
| Čas vytlačenia prvej kópie (A4, čiernobielo/farebne) | Približne 7,0 / 8,7 sekúnd alebo menej |
| Rozlíšenie kopírovania (dpi) | 600 × 600 |
| Viacnásobné kópie | Až 999 kópií |
| Zväčšenie | Premenlivé zväčšenie: 25 až 400 % (kroky po 1 %) |
| Funkcie kopírovania | Prednastavené pomery zmenšenia/zväčšenia podľa plochy, obojstranné kopírovanie, nastavenie sýtosti, výber typu originálu, režim prerušenia, kniha na dve strany, obojstranný originál, triedenie, verzia, N na 1, originály rôznych veľkostí, ostrosť, vymazanie rámčeka, chrbt, kopírovanie preukazov totožnosti, preskočenie prázdnych stránok, originál voľnej veľkosti, rezervná kópia, vzorka kópie, vypustenie farieb |
| Špecifikácie pre skenovanie | |
| Typ | Štandardne: Farebný skener, podávač DADF* [2-stranný na 2-stranný] * Detekcia podávania viacerých listov je podporovaná ako voliteľné vybavenie DADF: Duplexný automatický podávač dokumentov |
| Kapacita papiera podávača dokumentov (80 g/m2) | až 100 listov |
| Prípustná gramáž papiera pre podávač | Gramáž médií pre podávač dokumentov: Jednostranné skenovanie: 38 až 128 g/m2 (čiernobielo/farebne); Obojstranné skenovanie: 50 až 128 g/m2 (čiernobielo/farebne) |
| Podporované veľkosti médií | Veľkosť skla na skenovanie: až 297,0 × 431,8 mm Veľkosť médií pre podávač dokumentov: A3, A4, A4R, A5, A5R, A6R, B4, B5, B5R, B6, B6R Užívateľská veľkosť: 48,0 × 85,0 mm až 304,8 × 431,8 mm |
| Rýchlosť skenovania (obr./min: čiernobielo/farebne, A4) | Jednostranné skenovanie: 80/80 (300 × 300 dpi, odoslanie) Obojstranné skenovanie: 120/120 (300 × 300 dpi, kopírovanie) |
| Rozlíšenie skenovania (dpi) | 600 × 600 |
| Špecifikácia skenovania riadeného z počítača | Color Network ScanGear2 pre rozhranie TWAIN aj WIA Podporované operačné systémy: Windows® 11, Server 2016, Server 2019, Server 2022, Server 2025 |
| Metóda skenovania | Skenovanie typu Push, skenovanie typu Pull, skenovanie do siete, skenovanie na pamäťové médium (pamäťové zariadenie USB), skenovanie do mobilných zariadení, skenovanie do cloudových služieb (uniFLOW Online) |
| Špecifikácie odosielania | |
| Cieľové umiestnenie | Štandardne: E-mail / internetový FAX (SMTP*), SMB, FTP, SFTP, FTPS, WebDAV Voliteľne: Super G3 FAX * Dostupný spôsob overovania OAuth 2. | 0 v Microsoft Exchange Online a Google Workspace
| Adresár | LDAP (2 000) / miestny (1 600) / rýchla voľba (200) |
| Komunikačný protokol | Súbor: FTP (TCP/IP), SFTP (TCP/IP), FTPS (TCP/IP), SMB 3.1.1 (TCP/IP), WebDAV E-mail/iFax: SMTP (odosielanie), POP3 (príjem) |
| Formát súborov | Štandardne: TIFF (MMR), JPEG*, PDF (kompaktné, prehľadávateľné, PDF/A-1a, A-1b, PDF/A-2a, PDF/A-2b, PDF/A-2u, PDF/A-3a, PDF/A-3b, PDF/A-3u, vektorizácia a vyhladzovanie, šifrované), XPS (kompaktné, prehľadávateľné), PDF/XPS (podpis zariadenia, podpis používateľa), Office Open XML (PowerPoint, Word) Voliteľné: PDF (vektorizácia a vyhladzovanie), PDF/XPS (podpis používateľa) * Iba jednostranne. |
| Univerzálna funkcia na odosielanie (SEND) | Výber typu originálu, obojstranný originál, kniha na dve strany, rôzne veľké originály, nastavenie sýtosti, ostrosť, vymazanie rámčeka, zostavenie úlohy, odložené odoslanie, náhľad, oznámenie o vykonaní úlohy, názov súboru, predmet/správa, odpoveď, priorita e-mailu, hlásenie o vysielaní, orientácia obsahu originálu, vynechanie prázdnych strán originálov, vypustenie farieb |
| Špecifikácie faxu | |
| Maximálny počet pripojených liniek | 1 |
| Rýchlosť modemu | Super G3: 33,6 kb/s; G3: 14,4 kb/s |
| Metóda kompresie | MH, MR, MMR, JBIG |
| Rozlíšenie (dpi) | 400 × 400 (ultrajemné), 200 × 400 (veľmi jemné), 200 × 200 (jemné), 200 × 100 (normálne) |
| Veľkosť na odosielanie/príjem | Odosielanie: A3, A4, A4R, A5*1, A5R*1, A6R*1, B4, B5*2, B5R*1 Príjem: A3, A4, A4R, A5, A5R, B4, B5, B5R *1 Odosiela sa ako A4. *2 Odosiela sa ako krátky formát B4. |
| Faxová pamäť | Až 30 000 strán (2 000 úloh) |
| Rýchle voľby | Max. 200 |
| Skupinové predvoľby / príjemcovia | Max. 199 predvolieb |
| Sekvenčné vysielanie | Max. 256 adries |
| Zálohovanie pamäte | Áno |
| Faxové funkcie | Meno odosielateľa (TTI), priame odoslanie, odložené odoslanie, náhľad, oznámenie o dokončení úlohy, hlásenie o vysielaní, prerušenie prenosu, sekvenčné vysielanie, odoslanie na heslo/podadresu, do dôvernej schránky |
| Špecifikácie zabezpečenia | |
| Správa overovania a prístupu | Overovanie používateľov (prihlásenie pomocou obrázkov, prihlásenie pomocou obrázkov a kódu PIN, prihlásenie pomocou karty, prihlásenie pomocou používateľského mena a hesla, prihlásenie na úrovni funkcie, mobilné prihlásenie), overovanie ID oddelenia, uniFLOW*, Microsoft Entra ID, Google Workspace, dvojfázové overenie v miestnom/vzdialenom používateľskom rozhraní, systém správy prístupu * Zahŕňa uniFLOW Online / uniFLOW |
| Zabezpečenie dokumentov | Zabezpečenie tlače (zabezpečená tlač, šifrovaná zabezpečená tlač, vynútené podržanie tlače, zabezpečená tlač pomocou softvéru uniFLOW*1), zabezpečenie prijatých údajov, zabezpečenie skenovania, šifrované súbory PDF, PDF/XPS s podpisom zariadenia a zabezpečenie odosielania údajov. |
| Zabezpečenie siete | TLS 1.3, IPSec, overovanie IEEE802.1X, SNMP verzia 3.0, funkcie brány firewall (filtrovanie adries IP/MAC), podpora dvoch typov sietí, aktivácia/deaktivácia sieťových aplikácií, vzdialeného používateľského rozhrania a rozhrania USB |
| Zabezpečenie zariadenia | Štandardná inicializácia úložiska, funkcia evidencie protokolov úloh, ochrana integrity softvéru multifunkčného zariadenia, overenie systému pri spustení, automatická obnova systému a detekcia narušenia počas prevádzky Trellix Embedded Control |
| Správa zariadenia a audity | Heslo pre správu, digitálna správa certifikátov a kľúčov, certifikáty SAN, protokol auditu, spolupráca s externým systémom auditu zabezpečenia (SIEM), nastavenie zásad zabezpečenia |
| Špecifikácia prostredia | |
| Prevádzkové prostredie | Teplota: 10 až 30 °C; Vlhkosť: 20 až 80 % RV (relatívna vlhkosť) |
| Zdroj napájania | 220–240 V, 50/60 Hz, 4 A |
| Príkon | Maximálne: približne 1 500 W Kopírovanie (priebežné skenovanie s duplexným automatickým podávačom dokumentov): Pribl. 547 W Pohotovostný režim: približne 95 W do režimu spánku: približne 0,8 W |
| Typická spotreba elektrickej energie (TEC)* | 0,27 kWh * V súlade so špecifikáciami USA Energy Star verzie 3.2 |
| Hladina hlučnosti (čiernobielo/farebne) | Hladina akustického výkonu (LWA,m) Počas prevádzky (jednostranne): 60 dB, Kv 3 dB Úroveň akustického tlaku (LpAm) Pozícia okolostojacej osoby: Pri prevádzke (jednostranne): 46 dB / 47 dB Pohotovostný režim: Bezhlukový |
| Spotrebný materiál | |
| Toner | Toner 1008 BK/C/M/Y |
| Výťažnosť tonera (odhad pri 5,0 % pokrytie) | Toner 1008 BK: 15 500 strán; Toner 1008 C/M/Y: 8 500 strán |
| Softvér a správa tlačiarne | |
| Sledovanie a tvorba reportov | uniFLOW Online |
| Nástroje vzdialenej správy | Konzola iW Enterprise Management Console, Služba vzdialenej distribúcie a správy, Služba monitorovania |
| Aplikácia Print Support | Canon Print Assistant |
| Skenovací softvér | Color Network ScanGear 2 |
| Nástroje na optimalizáciu | Konfiguračný nástroj Canon Driver Configuration Tool |
| Platforma | Platforma MEAP (Multifunctional Embedded Application Platform) |
| Zásobníková jednotka BB1 – súčasť tejto varianty | |
| Jednotka podávania zo zásobníka BB1 (Cassette Feeding Unit-BB1) | Súčasť tejto varianty. Kapacita papiera: 2 × 550 listov (80 g/m2) Typ papiera: tenký, čistý, recyklovaný, farebný, hrubý, klížený, priehľadný, dierovaný, hlavičkový Veľkosť papiera: A3, A4, A4R, A5, A5R, A6R, B4, B5, B5R Používateľská veľkosť: 105,0 × 148,0 mm až 304,8 × 457,2 mm Gramáž papiera: 52 až 256 g/m2 |
| Voliteľné výstupné zariadenia | |
| Vnútorný dvojcestný zásobník M1 (Inner 2way Tray-M1) | Kapacita (pri použití papiera s gramážou 80 g/m2) Horný zásobník: A4, A5, A5R, A6R, B5: 100 listov SRA3, A3, A4R, B4, B5R: 50 listov Spodná priehradka (štandardný zásobník): A4, A5, A5R, A6R, B5: 250 listov SRA3, A3, A4R, B4, B5R: 100 listov Gramáž papiera: 52 až 300 g/m2 |
| Priehradka na kópie T2 (Copy Tray-T2) | Kapacita (pri použití papiera s gramážou 80 g/m2): A4, A5R, B5: 100 listov A3, A4R, B4, B5R: 75 listov Gramáž papiera: 52 až 220 g/m2 |
| Vnútorný finišer N1 | Kapacita priehradky (s papierom s gramážou 80 g/m2) Horná priehradka: SRA3, A3, A4, A4R, A5, A5R, A6R, B4, B5, B5R: približne 45 listov Dolná priehradka: A4, A5, A5R, B5: pribl. 500 listov; A3, A4R, B4, B5R: 250 listov; A6R: 30 listov; SRA3, obálka: 10 listov Gramáž papiera: 52 až 300 g/m2 Umiestnenie spiniek: rohové, dvojité Kapacita zošívania: (52 až 90 g/m2) A4, B5: 50 listov; A4R: 40 listov; A3, B4: 30 listov Ekologické zošívanie: A3, A4, B4, B5: 10 listov (52 až 64 g/m2); 8 listov (65 až 81,4 g/m2); 6 listov (82 až 105 g/m2) Zošívanie na požiadanie: približne 40 listov (80 g/m2) |
| Vnútorná dierovačka D1 pre 2/4 otvory (vyžaduje vnútorný finišer N1) | Dva alebo štyri otvory Prípustná gramáž papiera na dierovanie: 52 až 300 g/m2 Podporovaná veľkosť papiera na dierovanie: Dva otvory: A3, A4, A4R, A5, B4, B5, B5R Štyri otvory: A3, A4 |
| Vnútorná dierovačka D1 pre 4 otvory (vyžaduje vnútorný finišer N1) | Štyri otvory Prípustná gramáž papiera na dierovanie: 52 až 300 g/m2 Podporovaná veľkosť papiera na dierovanie: Štyri otvory: A3, A4, A4R, A5, B4, B5, B5R |
| Hardvérové príslušenstvo | |
| Čítačky kariet | Sada na pripojenie integrovaného obvodu čítačky kariet B4 (IC Card Reader Attachment-B4) |
| Iné druhy príslušenstva | Plochý kryt Y3 (Platen Cover-Y3) Sada na detekciu dvojitého podávania podávača dokumentov A1 (Document Feeder Double Feeding Detection Kit-A1) Voliteľná upevňovacia sada pre čítačku A2 (Option Attachment kit for Reader-A2) Sada na nastavenie médií A1 (Media Adjustment Kit-A1) Pomocná priehradka B1 (Utility Tray-B1) |
| Systémové doplnky a voliteľné ovládače | |
| Tlačové príslušenstvo | Súprava tlačiarne PS CS1 (PS Printer Kit-CS1) Sada medzinárodných písiem PCL A1 (PCL International Font Set-A1) |
| Doplnky na odosielanie | Univerzálna sada na odosielanie, vektorizáciu a vyhladzovanie PDF A1 (Universal Send Trace & Smooth PDF Kit-A1) Sada digitálneho podpisu používateľa pre univerzálne odosielanie C1 (Universal Send Digital User Signature Kit-C1) |
| Tlač čiarových kódov | Sada na tlač čiarových kódov D1 (Barcode Printing Kit-D1) |
| Systémové príslušenstvo | Voliteľná sada na ukladanie dát B1 (Optional Data Storage Kit-B1) |
| Faxové príslušenstvo | Faxová karta Super G3 BV1 (Super G3 FAX Board-BV1) Kit vzdialeného faxu A1 (Remote Fax Kit-A1) |
| Ďalšie možnosti | |
| Zásobník svoriek | Zásobník svoriek Z1 (Staple Cartridge-Z1) |
| Príslušenstvo na uľahčenie prístupu | Rukoväť pre automatický podávač dokumentov A1 (ADF Access Handle-A1) |
| Vyhotovenie tohto variantu | |
| Zásobníková jednotka BB1 | Áno – súčasť tejto varianty 2 × 550 listov (80 g/m2) |
| Inštalácia | Áno – inštalácia je súčasťou tejto varianty |



















