Canon PIXMA G3430 5989C024 atramentová multifunkcia, ružová
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Skladom
Skladommenej ako 5 ks
Náš kód: i54_311400050
Parametre
Automatická obojstranná tlač (Duplex):
Nie
Maximálny počet vstupných zásobníkov:
1
Automatický podavač dokumentů:
Ne
Fax:
Ne
Technológia tlače:
Atramentová
Maximálny formát tlače/médií:
A4
Rozhranie tlačiarne:
USB+LAN+WIFI
Maximálna rýchlosť tlače (A4 za minútu):
11
Standardní počet vstupních zásobníků:
1
Skutočné rozlíšenie tlačiarne (v DPI):
4800x1200
Typ skeneru:
Plochý
Skutočné rozlíšenie skenera (v DPI):
600x1200
Interná pamäť:
256 MB
Multifunkcia:
Áno
Barva tisku:
Barevná
Systém náplní:
Oddelené náplne
Popis produktu
TLAČIARNE MEGATANK
Formát tlačiarne: A4
Rozlíšenie [DPI]: Až 4 800 × 1 200 dpi
Technológia tlače:
*2 tlačové hlavy FINE (čierna a farebná)
*Tlačiareň s doplniteľnými zásobníkmi atramentu
Rýchlosť čiernej tlače: približne 11 obr./min
Rýchlosť farebnej tlače: približne 6,0 obr./min
Obojstranná tlač: Ručná obsluha
Kapacita zásobníka [str]:
*Maximálna vstupná kapacita papiera: Zadný zásobník: max. 100 listov (bežný papier)
Rozhranie:
Štandardné rozhranie
*Vysokorýchlostné rozhranie USB (port B)
*Wi-Fi IEEE802.11 b/g/n
*Zabezpečenie siete Wi-Fi: WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP, heslo pre správu
*Frekvenčné pásmo bezdrôtovej siete LAN: 2,4 GHz
*Wireless PictBridge
Skenner:
Typ skenera: Plochý skener fotografií a dokumentov so snímačom CIS
Rozlíšenie skenera (optické): 600 × 1 200 dpi
Rýchlosť skenovania riadkov:
Farebne: 3,5 ms / riadok (300 dpi)
Stupne šedej: 1,5 ms / riadok (300 dpi)
Hĺbka skenovania (vstup/výstup):
Farba: 16-bitový/8-bitový pre každú zložku RGB
Stupne šedej: 16 bitov/8 bitov
Maximálna veľkosť dokumentu: A4/LTR
Fax: Nie
Rozmery:
*Pribl. 416 × 337 × 177 mm (so zasunutými zásobníkmi)
*Pribl. 416 × 557 × 268 mm (s vysunutým zásobníkom)