Popis výrobku Dymo LabelManager 500TS S0946430 štítkovač
| Výška | 23.5 cm |
| Šířka | 12.5 cm |
| Hloubka | 31.0 cm |
| Max. šírka tlače | 24 mm |
| Štítkovače - Pripojenie k PC | USB |
| Štítkovače - Napájanie | Sieťový adaptér + batérie |
| Štítkovače - Displej | Áno |
| Štítkovače - Klávesnice | Áno |
| Štítkovače - provedení | Prenosná |
Dymo LabelManager 500TS tlačiareň štítkov s moderným dotykovým displejom. Tlačiareň Dymo LM-500TS tlačí na odolné plastové štítky rôznych farieb o šírke 6, 9, 12, 19 a 24 mm. K štítkovaču je dodávaný profesionálny softvér, ktorý umožňuje upraviť vzhľad štítkov presne podľa Vašich potrieb a predstáv. Vo vnútornej pamäti popisovača Dymo LM-500TS je nahraná odľahčená verzia softvéru, ktorá sa automaticky spustí po pripojení k akémukoľvek počítaču, čo umožňuje tlač štítkov bez inštalácie, jednoducho a rýchlo.
Vlastnosti tlačiarne štítkov Dymo LabelManager 500TS:
- Tlač odolných štítkov až do šírky 24 mm
- Rozlíšenie 300 dpi - tlač grafiky, čiarových kódov alebo log
- Veľký moderný dotykový displej - jednoduché ovládanie
- Jednoducho ovládateľná klávesnica - QWERTY klávesnica
- Možnosť vkladať do štítkov dáta z externej databázy
- Pripojenie k PC cez USB port
- Zdieľanie tlačiarne bez straty nastavení - nastavenia, dáta a ukladanie štítkov pre 5 rôznych používateľov
- Pamäť až na 500 štítkov
- Dymo LabelManager 500TS - komunikácia v slovenskom jazyku
- Profesionálny softvér na tvorbu štítkov Dymo Label - zdarma
- Automatický odstrih pásky
- Napájanie dobíjacím batériovým blokom - podobne ako u mobilných telefónov
Balenie obsahuje: Štítkovač Dymo labelManager 500TS, USB kábel, profesionálny softvér Dymo Label, jedna páska D1.
Rovnaký ako S0946410.




























