Gembird 3DP-ABS1.75-01-FR, 3D filament, ABS, 1,75mm, 1000g, fluorescenčný, červený (Red)
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Na externom sklade
U dodávateľa:10 a viac kusov
Náš kód: i654_TIF0511Z0
Červená  farba
Parametre
Farba:
Červená
Priemer struny:
1,75 mm
Pracovná teplota:
225 - 240°C
Materiál: ABS, priemer 1,75 mm
Tavný bod: 225-240 C?
Medza klzu pri 5mm / min: 45 MPa
Dopadová sila: 16 KJ / m2
Rozmery cievky: 165 mm priemer x 100 mm výška x 40 mm stredový otvor