Gembird 3DP-ABS1.75-01-G, 3D filament, ABS, 1,75mm, 1000g, zelený (Green)
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Skladom
Skladommenej ako 5 ks
Náš kód: i654_TIF051140
Zelená  farba
Parametre
Farba:
Zelená
Balenie:
1 000 gramov
Typ materiálu:
ABS
Priemer struny:
1,75 mm
Pracovná teplota:
225 - 240°C
Typ filamentu:
S cievkou (plná verzia)
Popis produktu
Vysoko pevná a silná 3D tlačová struna
Nízka hustota: pri tlači väčšieho objemu je model ľahší
Možno aplikovať na rôzne typy 3D tlačiarní
Materiál: ABS, priemer 1,75 mm
Hmotnosť: 1 kg
Dĺžka: cca. 400 m
Hustota pri 21,5 C: 1,01 g / cm3
Index toku taveniny za 10 min, 2,16 kg: 5
Tavný bod: 225-240 C?
Medza klzu pri 5mm / min: 45 MPa
Dopadová sila: 16 KJ / m2
Rozmery cievky: 165 mm priemer x 100 mm výška x 40 mm stredový otvor