Gembird 3DP-ABS1.75-01-W, 3D filament, ABS, 1,75mm, 1000g, Biely (White)
Gembird 3DP-ABS1.75-01-W, 3D filament, ABS, 1,75mm, 1000g, Biely (White)Gembird 3DP-ABS1.75-01-W, 3D filament, ABS, 1,75mm, 1000g, Biely (White)Gembird 3DP-ABS1.75-01-W, 3D filament, ABS, 1,75mm, 1000g, Biely (White)
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Skladom
Skladommenej ako 5 ks
Náš kód: i654_TIF0511F0
Biela  farba
Parametre
Farba:
Biela
Priemer struny:
1,75 mm
Pracovná teplota:
225 - 240°C
Materiál: ABS, priemer 1,75 mm
Tavný bod: 225-240 C?
Medza klzu pri 5mm / min: 45 MPa
Dopadová sila: 16 KJ / m2
Rozmery cievky: 165 mm priemer x 100 mm výška x 40 mm stredový otvor