Gembird 3DP-PLA1.75-01-W, 3D filament, PLA, 1,75mm, 1000g, Biely (White)
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Skladom
Skladommenej ako 5 ks
Náš kód: i654_TIF0521F0
Biela  farba
Parametre
Farba:
Biela
Priemer struny:
1,75 mm
Pracovná teplota:
190 - 220°C
Materiál: PLA, priemer 1,75 mm
Tavný bod: 190-220 C
Medza klzu pri 5 mm / min: 45 MPa
Nárazová sila: 5 KJ / m2
Rozmery cievky: 165 mm priemer x 100 mm výška x 40 mm stredový otvor