Obrázky sú len ilustračné.
Popis produktu
Genius Smart KM-200 CZ+SK Copilot
Kvalitná sada klávesnice a myši pokryje všetky vaše základné kancelárske potreby. Klávesnica disponuje radom programovateľných funkčných kláves, ktoré možno využiť na jednoduchšie ovládanie hudobného prehrávača, sociálnych sietí či kancelárskych programov a tiež klávesou na vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows. Myš je vybavená optickým senzorom s rozlíšením snímača 1000 DPI, ktoré zaručí hladké a presné ovládanie.
Špecifikácia klávesnice | Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia: | USB |
| Multimediálne klávesy: | Nie |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Rozmer: | 449.92 x 178.56 x 25.19 mm |
| Hmotnosť: | 510.5 g |
Špecifikácia myši: | Typ myši: | optická |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1000 Dpi |
| Rozhranie: | USB
|
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 122 x 66 x 39 mm |
| Hmotnosť: | 119.5 g |