Obrázky sú len ilustračné.
Popis produktu
Genius Smart KM-8200 Dual ColorKvalitná súprava klávesnice a myši pokryje všetky vaše základné kancelárske potreby. Klávesnica disponuje radom programovateľných funkčných kláves, ktoré možno využiť na jednoduchšie ovládanie hudobného prehrávača, sociálnych sietí či kancelárskych programov. Je vybavená samostatnou klávesou na vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows. Myš je vybavená optickým senzorom s rozlíšením snímača 1200 DPI, ktoré zaručí hladké a presné ovládanie.
Špecifikácia klávesnice:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia setu: | 1x 2.4 GHz (USB adaptér) |
| Multimediálne klávesy: | Nie |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | čierno-sivá |
| Napájanie | 1× AAA batéria (súčasťou balenia) |
| Kompatibilné s: | Win 8 / Win 10 / Win 11 / macOS X 10.8 |
| Rozmer: | 446,4 × 133,31 × 23,25 mm |
| Hmotnosť: | 422 g |
Špecifikácia myši: | Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1200 Dpi |
| Napájanie: | 1x AA batéria (súčasťou balenia)
|
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 97 × 55 × 35 mm
|
| Hmotnosť: | 54,5 g |