Popis výrobku HP Series 7 Pro 727pk 8J9G2AA#ABB Monitor, 27", IPS, 4K UHD, 60Hz, 5ms, Blck-Slvr, 3R
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Způsob použití | Domácí/Kancelářské |
| Úhlopříčka přesná (") | 27 |
| Rozteč bodů (mm) | 0,15 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Jas (cd/m2) - přesný | 400 |
| Jas (cd/m2) - rozsah | 251 - 400 |
| Kontrast (statický) | 2 000:1 |
| Doba odezvy (ms) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| VESA standard | Ano |
| Rozměr VESA uchycení | 100 x 100 |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| DP počet | 2 |
| Konektor USB | Ano |
| Konektor USB-C | Ano |
| Konektor SCART | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 613,4 x 540,5 x 225,2 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 kg |
| Montáž na stěnu | ano |
| Repro | Ne |
| Webkamera | Ne |
| Výškově nastavitelný stojan | Ano |
| Zdroj | Interní |
| Spotřeba energie (W) | 26 |
| Power Delivery | Ano |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Záruka | 3 Roky |
| Displej - typ | Matný |
| Displej - dotykový | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Hmotnost přesná (kg) | 6,5 |
| Celkový výkon [W] | Nemá |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | D1025030123 |
| HDR | HDR |
| Výkon Power Delivery (W) | 100 |
| Funkce Daisy Chain | Ano |
| Barva | Černá |
27“ monitor HP Series 7 Pro 4K Thunderbolt 4 - 727pk
Vytvárajte inšpiratívne diela v realistických farbách. 27" monitor HP s rozlíšením 4K a rozhraním Thunderbolt 4 pomôže osvetliť vaše nápady v plne kalibrovanej palete nádherných farieb. Tento neuveriteľne výkonný monitor vám pomôže zvládnuť aj najnáročnejšie úlohy multitaskingu.
Typ obrazovky: IPS Black
Podsvietenie: Osvetlený okraj
Uhlopriečka: 68,6 cm (27")
Rozlíšenie: 4K UHD (3 840 x 2 160)
Rozteč bodu [mm]: 0,15
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Antireflexný filter
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 2 000:1
Odozva [ms]: 5ms GtG (s funkciou Overdrive)
Pozorovacie uhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet farieb: Podpora až 1,07 miliardy farieb
Konektory:
*USB Type-A: 5 USB Type-A 10Gbps signaling rate (1 nabíjanie so 7.5 W)
*USB Type-C® video vstup: 1 Thunderbolt™ 4 s USB Type-C® 40Gbps rýchlosťou signálu (až do 100 W USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4); 1 Thunderbolt™ 4 Out pre Daisy chain (15 W nabíjanie)
*USB Type-C® dáta: 1 USB Type-C® 10Gbps rýchlosť prenosu dát upstream (Až 15W USB Power Delivery); 1 USB Type-C® 10Gbps rýchlosť prenosu dát (15 W nabíjanie)
*Ethernet: 1 RJ-45 (10/100/1000 Mbps)
*DisplayPort™: 1 DisplayPort™ 1.4
*DisplayPort™ Out: 1 DisplayPort™ 1.4-out
*HDCP: Áno, DisplayPort™, HDMI a Thunderbolt™
*HDMI: 1 HDMI 2.0
Napájanie: 100–240 V AC 50/60 Hz, Interné
Spotreba [W]: 26
Energetická trieda: F
Montáž na stenu: 100 x 100 mm (vrátane držiaka)
Naklápanie monitora: Nastavenie výšky/sklonu/natočenia/otočenia
Farba: Čierna; Strieborná
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 613,4 x 540,5 x 225,2
Rozmery (bez stojanu, ŠxVxH mm): 613,4 x 354 x 74,5
Hmotnosť [kg]: 6,5 kg (s podstavcom)
Obsah balenia: Monitor; Kábel Thunderbolt™; Kábel DisplayPort™; Kábel HDMI; Záručný list; Leták rýchleho nastavenia; 1x kábel USB Type-C® na Type-A; Napájací kábel; Správa o kalibrácii farieb; Montážny adaptér VESA
Záruka: 36 mes.
Vytvárajte inšpiratívne diela v realistických farbách. 27" monitor HP s rozlíšením 4K a rozhraním Thunderbolt 4 pomôže osvetliť vaše nápady v plne kalibrovanej palete nádherných farieb. Tento neuveriteľne výkonný monitor vám pomôže zvládnuť aj najnáročnejšie úlohy multitaskingu.
Typ obrazovky: IPS Black
Podsvietenie: Osvetlený okraj
Uhlopriečka: 68,6 cm (27")
Rozlíšenie: 4K UHD (3 840 x 2 160)
Rozteč bodu [mm]: 0,15
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Antireflexný filter
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 2 000:1
Odozva [ms]: 5ms GtG (s funkciou Overdrive)
Pozorovacie uhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet farieb: Podpora až 1,07 miliardy farieb
Konektory:
*USB Type-A: 5 USB Type-A 10Gbps signaling rate (1 nabíjanie so 7.5 W)
*USB Type-C® video vstup: 1 Thunderbolt™ 4 s USB Type-C® 40Gbps rýchlosťou signálu (až do 100 W USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4); 1 Thunderbolt™ 4 Out pre Daisy chain (15 W nabíjanie)
*USB Type-C® dáta: 1 USB Type-C® 10Gbps rýchlosť prenosu dát upstream (Až 15W USB Power Delivery); 1 USB Type-C® 10Gbps rýchlosť prenosu dát (15 W nabíjanie)
*Ethernet: 1 RJ-45 (10/100/1000 Mbps)
*DisplayPort™: 1 DisplayPort™ 1.4
*DisplayPort™ Out: 1 DisplayPort™ 1.4-out
*HDCP: Áno, DisplayPort™, HDMI a Thunderbolt™
*HDMI: 1 HDMI 2.0
Napájanie: 100–240 V AC 50/60 Hz, Interné
Spotreba [W]: 26
Energetická trieda: F
Montáž na stenu: 100 x 100 mm (vrátane držiaka)
Naklápanie monitora: Nastavenie výšky/sklonu/natočenia/otočenia
Farba: Čierna; Strieborná
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 613,4 x 540,5 x 225,2
Rozmery (bez stojanu, ŠxVxH mm): 613,4 x 354 x 74,5
Hmotnosť [kg]: 6,5 kg (s podstavcom)
Obsah balenia: Monitor; Kábel Thunderbolt™; Kábel DisplayPort™; Kábel HDMI; Záručný list; Leták rýchleho nastavenia; 1x kábel USB Type-C® na Type-A; Napájací kábel; Správa o kalibrácii farieb; Montážny adaptér VESA
Záruka: 36 mes.















