Popis výrobku HP Series 7 Pro 727pm 8K135AA#ABB Monitor, 27", IPS, 4K UHD, 60Hz, 5ms, Black, 3R
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Způsob použití | Domácí/Kancelářské |
| Úhlopříčka přesná (") | 27 |
| Rozteč bodů (mm) | 0,15 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Jas (cd/m2) - přesný | 400 |
| Jas (cd/m2) - rozsah | 251 - 400 |
| Kontrast (statický) | 2 000:1 |
| Doba odezvy (ms) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| FreeSync | Ne |
| FreeSync 2 | Ne |
| G-Sync | Ne |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| Možnost kalibrace | Ano |
| VESA standard | Ano |
| Rozměr VESA uchycení | 100 x 100 |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| DP počet | 2 |
| Konektor USB | Ano |
| Konektor USB-C | Ano |
| Konektor SCART | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 613,4 x 225,2 x 540,5 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 kg |
| Montáž na stěnu | ano |
| Repro | Ano |
| Webkamera | Ano |
| Pivot | Ano |
| Výškově nastavitelný stojan | Ano |
| Zdroj | Interní |
| Spotřeba energie (W) | 26 |
| Power Delivery | Ano |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Záruka | 3 Roky |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Hmotnost přesná (kg) | 7 |
| Celkový výkon [W] | 12 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | D1025010103 |
| HDR | HDR |
| Výkon Power Delivery (W) | 100 |
| Barva | Černá |
27“ konferenčný monitor HP Series 7 Pro 4K - 727pm
27" konferenčný monitor HP s rozlíšením 4K a funkciami AI vám pomôže ľahko urobiť skvelý dojem. Inteligentné konferencie sú vždy zárukou produktívnej a kvalitnej spolupráce. Navyše premietané na podmanivom displeji s výkonným rozhraním Thunderbolt
*HP Eye Ease
*4K
*IPS
*5ms Response Time
Typ obrazovky: IPS Black
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 4K UHD (3840 x 2160)
Rozteč bodu [mm]: 0,15
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 2000:1
Odozva [ms]: 5
Farby zobrazenia: 1,07 mld.
Pozorovacie uhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Reproduktory: 4 x 3W
Mikrofón: Áno (dva mikrofóny s funkciou potlačenia hluku DNN)
Kamera: Áno, 5 Mpx HDR
Konektory:
*1x HDMI 2.0
*1x DisplayPort™ 1.4
*1x výstup DisplayPort™ 1.4
*1x USB Type-C® s prenosovou rýchlosťou odosielania 10 Gb/s (USB Power Delivery až 15 W); 1x USB Type-C® s prenosovou rýchlosťou 10 Gbit/s (nabíjací výkon 15 W)
*1x Thunderbolt™ 4 s rozhraním USB Type-C® s prenosovou rýchlosťou 40 Gbit/s (USB Power Delivery o výkone až 100 W, DisplayPort™ 1.4); 1x výstupný port Thunderbolt™ pre reťazové pripojenie (nabíjací výkon 15 W)
*5x USB Type-A s prenosovou rýchlosťou 10 Gbit/s (1x nabíjací 7,5 W)
*1x RJ-45 (10/100/1000 Mb/s)
HDCP: Áno, DisplayPort™, HDMI a Thunderbolt
Napájanie: Interné, 100–240 V AC 50/60 Hz
Spotreba [W]: 26
Stand By režim [W]: 0,5
Montáž na stenu: 100 x 100mm
Naklápanie monitora: Výška 150mm, Naklonenie -5 až +20°, Otočenie +45°, Otočný bod +-90°
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 613,4 x 225,2 x 540,5
Hmotnosť [kg]: 7
Obsah balenia: Monitor; Kábel Thunderbolt™; Kábel DisplayPort™; Kábel HDMI; Záručný list; Napájací kábel; Leták rýchleho nastavenia; 1x kábel USB Type-C® na Type-A; Správa o kalibrácii farieb; Montážny adaptér VESA
Záruka: 3 roky
27" konferenčný monitor HP s rozlíšením 4K a funkciami AI vám pomôže ľahko urobiť skvelý dojem. Inteligentné konferencie sú vždy zárukou produktívnej a kvalitnej spolupráce. Navyše premietané na podmanivom displeji s výkonným rozhraním Thunderbolt
*HP Eye Ease
*4K
*IPS
*5ms Response Time
Typ obrazovky: IPS Black
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 4K UHD (3840 x 2160)
Rozteč bodu [mm]: 0,15
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 2000:1
Odozva [ms]: 5
Farby zobrazenia: 1,07 mld.
Pozorovacie uhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Reproduktory: 4 x 3W
Mikrofón: Áno (dva mikrofóny s funkciou potlačenia hluku DNN)
Kamera: Áno, 5 Mpx HDR
Konektory:
*1x HDMI 2.0
*1x DisplayPort™ 1.4
*1x výstup DisplayPort™ 1.4
*1x USB Type-C® s prenosovou rýchlosťou odosielania 10 Gb/s (USB Power Delivery až 15 W); 1x USB Type-C® s prenosovou rýchlosťou 10 Gbit/s (nabíjací výkon 15 W)
*1x Thunderbolt™ 4 s rozhraním USB Type-C® s prenosovou rýchlosťou 40 Gbit/s (USB Power Delivery o výkone až 100 W, DisplayPort™ 1.4); 1x výstupný port Thunderbolt™ pre reťazové pripojenie (nabíjací výkon 15 W)
*5x USB Type-A s prenosovou rýchlosťou 10 Gbit/s (1x nabíjací 7,5 W)
*1x RJ-45 (10/100/1000 Mb/s)
HDCP: Áno, DisplayPort™, HDMI a Thunderbolt
Napájanie: Interné, 100–240 V AC 50/60 Hz
Spotreba [W]: 26
Stand By režim [W]: 0,5
Montáž na stenu: 100 x 100mm
Naklápanie monitora: Výška 150mm, Naklonenie -5 až +20°, Otočenie +45°, Otočný bod +-90°
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 613,4 x 225,2 x 540,5
Hmotnosť [kg]: 7
Obsah balenia: Monitor; Kábel Thunderbolt™; Kábel DisplayPort™; Kábel HDMI; Záručný list; Napájací kábel; Leták rýchleho nastavenia; 1x kábel USB Type-C® na Type-A; Správa o kalibrácii farieb; Montážny adaptér VESA
Záruka: 3 roky















