JetWorld PREMIUM kompatibilný toner pre HP 35/36/85A CB435A/CB436A/CE285A čierný (black)
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Na externom sklade
U dodávateľa:20 a viac kusov
Náš kód: i639_JW-H35/36/85AN
Kompatibilné PREMIUMČierna  farba1500 strán
Parametre
Typ:
Kompatibilné PREMIUM
Farba:
Čierna
Počet stran [str.]:
1500
Popis produktu
Alternatívne označenie: CB436A, CE285A, CB435A, 35A, 36A, CB 435A, CB 436A, CE 285A, CB-435A, CB-436A, CE-285A