Mobilné terminály a čítačky Zebra opäť bodujú

Objavte kvalitné terminály a mobilné čítačky čiarových kódov Zebra na mobilný zber dát a čítanie čiarových kódov. Okrem mimoriadne odolného vyhotovenia, ergonomického dizajnu a bezkonkurenčnej kapacity batérie ponúkajú aj ďalšie výhody. Viac o nich vám už prezradíme v našom článku.

Zebra v top trojke v podpore zariadení s Androidom

Nová generácia čítačiek a mobilných terminálov Zebra ponúka množstvo funkcií, ktoré menia Android z operačného systému určeného pre spotrebiteľov na skutočný podnikový operačný systém. Nájdete v nich všetko, čo potrebujete, vrátane bezpečnosti, správy zariadení a podpory podnikového zberu dát.

Navyše sa v roku 2021 spoločnosť Zebra dostala do top trojky v hodnotení podpory zariadení s Androidom. To znamená, že Zebra ako výrobca sa o svoje produkty stará naozaj na úrovni. Okrem neustálych inovácií u nových výrobkov to dokazuje aj vydávaním početných aktualizácií operačného systému Android pre svoje doterajšie produkty.

Mobilné terminály Zebra majú svojich stálych priaznivcov

Ak hľadáte kompaktný a skladný mobilný terminál, tak určite neobíďte mobilné terminály Zebra. Nájdete tu neuveriteľne kompaktné a ľahké prístroje,  ktoré sa jednoducho prenášajú a dajú sa pripevniť na šnúrku, uniformu alebo náramok. To z nich robí dokonalého mobilného partnera nielen v maloobchode alebo v reštauračných službách. Vďaka komplexným hlasovým funkciám a bezdrôtovému slúchadlu pomáhajú zlepšiť služby zákazníkom i celkovú vnútropodnikovú komunikáciu.

Vysoký výkon pri práci s mobilnými terminálmi Zebra zabezpečujú komplexné funkcie, farebný displej a dotyková technológia na ovládanie prstom aj s tenkými rukavicami. Za zmienku stojí aj batéria s dostatočnou kapacitou a veľkorysá pamäť poskytujúca vždy dostatočnú úložnú kapacitu. Samozrejmosťou je tiež integrovaný snímač čiarových kódov, ktorý umožňuje ešte efektívnejšie vykonávanie úloh od kontroly cien cez vyhľadávanie položiek až po zaznamenávanie času. Spoľahlivú prevádzkovú pohotovosť zabezpečujú aj rozhrania mobilného zariadenia: USB-C, WLAN a Bluetooth.

Vylepšené modely Zebra pre vyššiu efektivitu práce

Maximálna produktivita a komfort pracovníkov spolu kráčajú ruka v ruke. Vylepšená ergonómia mobilných terminálov a čítačiek čiarových kódov ponúka nový uhol na snímanie, vďaka čomu dochádza k zvýšeniu produktivity o 14 %, eliminovaniu otáčania zápästia až o 55 % a zníženiu svalovej práce až o 15 %.

Za tým nezaostáva ani veľmi odolné vyhotovenie, pripravené na prácu v náročných podmienkach, typických pre prostredie skladov. Odoláva pádom z výšky na betónový povrch, striekajúcej vode i prachu a iným nečistotám. Navyše zvláda aj neustále zmeny teplôt od extrémneho tepla až po silný chlad, takže mobilný terminál Zebra je ideálny na prácu vo vonkajších skladoch a dvoroch.

Funkcia SimulScan na snímanie rôznych čiarových kódov alebo celých formulárov v jedinom kroku výrazne uľahčí skenovanie etikiet na škatuliach a paletách. Je ideálna na skenovanie viacerých čiarových kódov, ale aj formulárov obsahujúcich textové pole, zaškrtávacie okienka, podpisy a pod. Takto môžete svoju produktivitu navýšiť okamžite a bez ďalších krokov.