Mobilné tlačiarne Zebra ZQ300 Plus a ZQ600 Plus

Objavte spolu s nami nové mobilné tlačiarne ZQ300 Plus a ZQ600 Plus od spoločnosti Zebra Technologies, ktoré poskytujú veľkú obchodnú hodnotu za prijateľnú cenu.
Tieto tlačiarne nájdu uplatnenie v maloobchode, doprave a logistike, v teréne alebo v hotelierstve.
 
 
 
Séria Zebra ZQ300 Plus
Tieto malé mobilné tlačiarne sú kompaktné, ľahké a navrhnuté na jednoduché ovládanie jednou rukou. Najnovšie bezdrôtové pripojenie zabezpečuje rýchlu a spoľahlivú tlač, zatiaľ čo integrovaný NFC tag umožňuje používateľom spárovať tlačiarne s akýmkoľvek kompatibilným mobilným zariadením v priebehu niekoľkých sekúnd.
Tlačiarne Zebra ZQ300 Plus sú vybavené novým firmvérom a ovládačmi pre systém Windows a v budúcnosti nahradia modely ZQ300 (príslušenstvo je spätne kompatibilné).
Séria ZQ300 Plus je k dispozícii v dvoch variantoch - vnútornom a vonkajšom.
 
Séria Zebra ZQ600 Plus
Tieto prémiové mobilné tlačiarne sú nabité funkciami a sú k dispozícii v 2-palcových, 3-palcových a 4-palcových modeloch. Veľký farebný displej, najnovšie bezdrôtové pripojenie a výkonné nástroje na vzdialenú správu pomáhajú používateľom urobiť viac práce bez ohľadu na to, kde pracujú.
Tlačiarne ZQ600 Plus sú vybavené novým firmvérom a ovládačmi pre systém Windows a v budúcnosti nahradia modely ZQ600 (príslušenstvo je spätne kompatibilné aj so sériou QLn).
Séria ZQ600 Plus je k dispozícii vo variantoch pre zdravotníctvo a RFID.
Okrem týchto nových modelov tlačiarní Zebra ponúkame aj ďalšie prenosné a pokladničné tlačiarne.