Objavte tlačiarne značky Konica Minolta

Svetoznáma japonská spoločnosť Konica Minolta zaujíma medzi inými spoločnosťami zaoberajúcimi sa kancelárskou technikou a spracovaním dokumentov  veľmi významnú pozíciu. Konica Minolta sídli v Marunouchi, Chiyoda, v Tokiu a svoje pobočky dodnes otvorila už v 49 krajinách sveta. Svoje obchodné zastúpenie rozšírila na viaceré krajiny sveta, takže v súčasnosti predáva svoje výrobky v Amerike, Ázii a Tichomorí, v Európe, na Strednom východe i v Afrike.

Jej začiatky sa datujú od zlúčenia japonských spoločností Konica a Minolta. Až dovtedy sa tieto dve firmy zameriavali na vývoj zariadení pre profesionálne tlačiarne a kancelárie. Spojenie týchto dvoch korporátov bolo verejnosti oznámené 7. januára 2003. Spojením dvoch konkurenčných firiem s dovtedajším obdobným zameraním výroby tak vznikol líder na trhu moderného kancelárskeho vybavenia. Svoje úsilie zamerala predovšetkým na vývoj inovatívnych laserových tlačiarní a kopírovacích strojov.

Špecialista na služby v oblasti kancelárskej techniky

Až do roku 2007 sa spoločnosť Konica Minolta venovala aj výrobe špičkových kinofilmových fotoaparátov a objektívov. Následne však z oblasti fototechniky presedlala na kancelársku techniku, ktorá jej poskytla dostatočne široké pole na uplatnenie vyvinutých prvotriednych inovácií. V tejto divízii sa následne zamerala na vývoj tlačiarní a poskytovanie služieb v oblasti tlače a prípravy dokumentov.

Tlačiarne s funkciami, ktoré vás príjemne prekvapia

Popredné miesto na trhu s kancelárskou technikou spoločnosť Konica Minolta potvrdzuje neustálym vyvíjaním a optimalizovaním svojich výrobkov. Okrem iného sa zameriava najmä na vysoký výkon a nízku hlučnosť tlače, ako aj nízku spotrebu energie, papiera a tonera. Na tento účel slúžia napríklad aj funkcie na manuálne alebo plánované nastavenie režimu spánku, tichý mód, funkcia duplexnej tlače či funkcia mobilného pripojenia.

Konica Minolta si potrpí na ekologickú výrobu a materiály

Spoločnosť Konica Minolta ako bezpochyby jeden z najdôležitejších gigantov na poli vývoja a výroby tlačiarenských technológií kladie očividný dôraz na šetrný prístup k životnému prostrediu. Dokazuje to aj tým, že množstvo materiálov, ktoré sa používajú na výrobu jej zariadení, pochádza z recyklácie. Okrem toho sa Konica Minolta zaviazala dodržiavať uhlíkovo neutrálnu výrobu, ako aj prepravu hotových produktov na trh do cieľových krajín. Podobný nasledovania hodný prístup uplatňuje aj pri výrobe svojich originálnych tonerov Konica Minolta.

Stavte na odborníka vo svete moderných technológií

Svetoznámy japonský gigant ponúka veľké množstvo modelov laserových tlačiarní pre domáce i profesionálne využitie. Objavte to, čo vám ponúkajú rozsiahle kancelárske tlačové systémy Konica Minolta a zvýšte efektivitu a výkon svojej práce na maximum.

Tip: Stavte na kvalitnú tlač s nízkymi prevádzkovými nákladmi s použitím originálnych alebo kompatibilných tonerov.