Produkty Zebra sú známe vo viac ako 100 krajinách sveta

Zebra Technologies je globálna spoločnosť, ktorej výrobky môžete nájsť v zákulisí mnohých priemyselných odvetví na celom svete. S viac ako 10 000 partnermi v 100 krajinách poskytuje svojim klientom lepšiu viditeľnosť prostredníctvom komplexných riešení šitých na mieru.

Fenomén menom Zebra nevznikol za noc

História značky Zebra sa píše od roku 1969, kedy ju v USA založili Edward L. Kaplan a Gerhard Cless pod menom Data Specialties Incorporated. Zo začiatku spoločnosť fungovala ako výrobca a dodávateľ termotransferových tlačiarní.

V roku 1982 však zmenila svoje zameranie na špecializované označovacie systémy a o štyri roky neskôr si zmenila názov na Zebra Technologies Corporation. V roku 2014 sa zlúčila so spoločnosťou Motorola Solutions, čím sa z nej stala globálna spoločnosť, ponúkajúca ucelený rad zariadení pre AIDC.

Zebra ponúka viac ako len tlačiareň štítkov

Dnes je Zebra poprednou značkou v oblasti tlačiarní čiarových kódov, čítačiek čiarových kódov, samolepiacich etikiet, mobilných zariadení a samozrejme, aj tlačiarní štítkov a plastových kariet.  Taktiež vyrába a dodáva prvky pre RFID riešenia zberu dát, lokalizačné systémy v reálnom čase (RTLS) a systémy pre mnohé ďalšie oblasti.

Jej produkty a technológie sú obľúbené v maloobchode/obchode, výrobe, doprave a logistike, zdravotníctve, verejnom sektore a ďalších pracovných odvetviach. Nájdete ich skutočne všade - v obchodoch, na poštách, v nemocniciach, skladoch, na športových štadiónoch, letiskách, vo výrobných prevádzkach, logistických spoločnostiach a v kanceláriách.

Ekologicky a inovatívna značka

Spoločnosť Zebra podporuje etické podnikanie a ochranu životného prostredia prostredníctvom ekologického dizajnuekologickej výroby produktov a produktových riešení. Takisto hľadá a uplatňuje trvalo udržateľné opatrenia nielen vo svojich službách, ale aj v prevádzke dodávateľského reťazca.

Riešenia Zebra sú navrhnuté tak, aby bez problémov zapadli do bohatého ekosystému integrovaných platforiem, ktoré môžu navzájom komunikovať - a časom sa vyvíjať podľa vašich potrieb.

So Zebrou ste vždy o krok vpred

Vzhľadom na všetky pohyblivé časti podnikania je používanie inovatívnych technológií na prepojenie hardvéru, softvéru a zamestnancov doslova nevyhnutnosťou. Nielen, že tým šetríte čas a peniaze, ale zároveň tiež predchádzate chybám. Inteligentné sledovacie technológie a riešenia Zebra dodávajú fyzickým veciam digitálny rozmer – takže môžete pracovať inteligentnejšie a udržať si náskok pred konkurenciou.