Tlačiarne štítkov pre požiadavky na nízký objem tlače

Vlastníte menší e-shop alebo iba potrebujete označiť šanóny v kancelárii? V našom sortimente Vám môžeme ponúknuť tie najlepšie termo tlačiarne štítkov v TOP kvalite! Termo tlačiarne tlačia pomocou tepla. Tieto tlačiarne teda nepotrebujú žiadny atrament, toner ani pásku. Špeciálny papier (etiketa) je chemicky ošetrená tak, aby sa na nej zobrazil iba požadovaný text alebo iný motív čiernej farby. Vďaka tomu sú tieto tlačiarne veľmi jednoduché na ovládanie a navyše sú veľmi odolné a ľahké. Tlačia iba čiernobielo, a preto sú dostačujúce pre maloobchod, kde sú veľmi obľúbené. Nevýhodou je citlivosť termo papiera, ktorý je náchylný na zmenu tepla či svetla. Jeho životnosť je krátka a postupom času stráca svoju čitateľnosť. Pre tlač prepravných štítkov a pod. sú však úplne dostačujúce.
Termotlačiarne pre priamu tlač sa najčastejšie využívajú pri tlači účteniek, prepravných štítkov alebo pri tlači vizitiek návštevníkov.
Vhodnou variantou, ktorú nájdete u nás v sortimente je tlačiareň štítkov Brother QL-700. Aké sú jej výhody?
  1. Integrovaný softvér na editáciu štítkov bez inštalácie
  2. Integrovaný odstrih na tvorbu štítkov so zadanou dĺžkou
  3. Extrémna rýchlosť tlače až 93 štítkov za minútu
  4. Štítky môžu byť až 62 mm široké a 1 m dlhé
 
V našom sortimente nájdete aj novšie modely Brother QL-800 a Brother QL-810W. Tieto majú navyše funkciu červenej tlače. K tomu Vám poslúžia špeciálne etikety DK-22251, 62mm x 15,24m.. V našom sortimente tento druh etikiet samozrejme tiež nájdete.
Součástí balení tiskárny štítků jsou tyto etikety:
 
DK-11201: štartovacia rolka štandardných adresných štítkov, 29 x 90 mm, 100 štítkov v rolke
DK-22205: štartovacia kontinuálna papierová rolka, 62 mm x 8 m

Vyberte si v našom sortimente tú pravú tlačiareň štítkov, ktorá vám pomôže označiť čokoľvek potrebujete behom pár minút!Denisa z CDRmarket.cz