Canon

Kvalitný obraz a Canon, to jednoducho pasuje k sebe. Už niekoľko desiatok rokov prináša japonská značka svetu skvelú zobrazovaciu techniku, tlačiarne, ale aj kompatibilné tonery. S ohľadom na životné prostredie a normu kvality ISO 9001vyrába Canon alternatívne tonery, ktoré poskytujú výsledky na nerozoznanie od originálu. S tonermi Canon vytlačíte tisícky prvotriednych strán!

Zobrazovacia technika Canon patrí medzi špičku vo svojom segmente. Nie sú to len fotoaparáty, ktoré sú ťahúňom firmy, prím hrajú aj všetky typy tlačiarní. Ak nejakú vlastníte, vybavte ju originálnym tonerom Canon. Originálne tonery Canon majú všetky predpoklady aby zaujali – vyznačujú sa spoľahlivou prevádzkou, jednoduchou obsluhou, efektívnou tlačou a perfektnými výsledkami tlače. Na sklade ich máme niekoľko stovák, výber je len na vás.

Spracovaniu obrazu zasvätila spoločnosť Canon celý svoj život. Firma sa stala popredným poskytovateľom, inovátorom a iniciátorom kvalitného obrazu vo všetkých jeho aspektoch. Jedným z hlavných výrobných produktov spoločnosti sú tlačiarne, samozrejme nemôže chýbať ani doplnkový program ako sú tonery a cartridge. Tlačiarenské produkty nesú so sebou maximálnu technologickú vyspelosť, nízke prevádzkové náklady a vysokú kvalitu výstupu.

Typ
Farba