Philips

Koninklijke Philips electronics – tak znie celý názov jednej z najväčších spoločností elektrotechnického priemyslu. Vznikla v roku 1891 v Eindhovene a od začiatku sa orientovala na výrobu Žiaroviek a iných elektrických výrobkov. K nim dnes patria aj kompatibilné tonery Philips, s ktorými tlač prebieha rýchlo a bezchybne, presne podľa požiadaviek aj tých najnáročnejších zákazníkov. Výsledky práce alternatívnych tonerov Philips sú na nerozoznanie od originálu.

Philips založil v roku 1891 istý Gerard Philips, bratranec Karla Marxa, a od výroby žiaroviek sa firma čoskoro posunula ďalej. Značne ďalej. Dnes do portfólia jej produktov patrí široká škála elektroniky a tiež originálne tonery Philips. Pri ich tvorbe sa spoločnosť snaží o dosiahnutie čo najlepšieho pomeru cena-výkon a musíme uznať, že sa jej to darí. Originálne tonery Panasonic v ničom nezaostávajú za konkurenciou a poskytujú užívateľom výborné tlačiarenské výstupy.

Holandská firma Philips špecializujúca sa na výrobu elektroniky a elektrotechniky zamerala svoj vývoj aj smerom ku kancelárskym technológiám. Tlačiarne Philips sú kvalitné produkty s cieľom ponúknuť zákazníkovi kvalitnú a lacnú tlač.

Typ
Farba
Philips PFA-822 černý kompatibilní toner
50.94 EUR
ks
zvyčajne 2 dni
Philips PFA 751 černý (black) originální toner
113.81 EUR
ks
zvyčajne 2 dni
Philips PFA 741 černý (black) originální toner
117.45 EUR
ks
zvyčajne 2 dni
Philips PFA 731 černý (black) originální toner
150.67 EUR
ks
NA EXTERNOM SKLADE