Toto sú kancelárske potreby, ktoré vám uľahčia prácu

Popri nábytku alebo kancelárskej technike sa žiadna, teda ani domáca kancelária nezaobíde bez  rôznych drobných kancelárskych potrieb. Na prvý pohľad zdanlivo bezvýznamné maličkosti častokrát vedia byť dôležité a dokážu preukázať neoceniteľnú službu. Napríklad taká zošívačka,  zakladač alebo hoci aj obyčajná lepiaca páska. Nepredbiehajme však a poďme pekne poporiadku. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme viaceré kancelárske potreby, bez ktorých sa vaša kancelária jednoducho nezaobíde.

Kancelárske potreby pre lepšiu organizáciu a archiváciu dokladov

S pákovými zakladačmi môžete mať poriadok v dokladoch vždy na dosah ruky. Všetky dôležité zmluvy, listy, tabuľky, faktúry a ďalšie významné dokumenty budete mať prehľadne uložené v pákovom zakladači D. RECT, ktorý je určený pre doklady s formátom A4. Zakladač je vybavený kvalitným pákovým mechanizmom, chrbtovým vymeniteľným obojstranným štítkom a okrúhlym otvorom pre ľahšiu manipuláciu pri vyberaní zakladača zo skrinky alebo police. Vonkajšok zakladača je potiahnutý PVC a jeho spodné hrany pred opotrebením chránia kovové lišty. Šírka tohto zakladača je 7,5 cm, ponúkame vám však aj užšie zakladače s 5 cm šírkou.

Pri organizácii alebo archivácii dokladov však môžete siahnuť tiež po matných alebo čírych prospektových zakladacích obaloch, ktoré sa osvedčili a stali sa obľúbeným kancelárskym pomocníkom.  

Kancelárske papiere, samolepiace štítky a bločky

Tieto kancelárske potreby určite vo vašej kancelárii nemôžu chýbať. Kancelárske papiere určené pre štandardnú tlač i pre náročnejšie využitie alebo aj fotopapiere určené na tlač fotografií z rodinných dovoleniek by ste mali mať vo vašej pracovni vždy poruke. Ponúkame vám pritom kancelárske papiere s rôznou gramážou. Napríklad kancelársky papier Color Copy s gramážou 90 g/m2 budete môcť použiť  na kvalitnú atramentovú i laserovú tlač.

Bez povšimnutia by však nemali ostať ani samolepiace štítky, ktoré sú okrem iného vhodné na označovanie médií (CD, DVD) alebo na tlač adresných štítkov. Vybrať si môžete zo širokej škály rozmerov a tvarov. V kancelárii sa však určite zídu aj samolepiace bločky na ktoré môžete napísať poznámky alebo odkazy a potom ich nalepiť na viditeľné miesto.

TIP: Prečítajte si náš článok o tom, ako vybrať kancelársky papier.

Drobné kancelárske potreby

Aj také maličkosti ako sú špendlíky, listové spony, gumičky, lepidlá alebo v úvode spomínané zošívačky dotvárajú kancelárske vybavenie. Zošívačky sú spoľahlivými pomocníkmi v prípadoch, keď si v kancelárii potrebujete spraviť s papiermi poriadok a chcete mať zmluvy pokope. Výborne vám môže poslúžiť zošívačka DELI  0327 , ktorá vám vďaka prepracovanej ergonómii padne výborne do ruky. Zošívačka disponuje zásobníkom do ktorého môžete umiestniť 120 spôn so štandardnou veľkosťou 24/6, ktorá je vhodná do väčšiny kancelárskych zošívačiek. K dispozícii  máme samozrejme aj veľmi kvalitné oceľové spony do zošívačky s veľkosťou 26/6.

Písacie potreby do kancelárie

Kancelárske potreby ako popisovače, zvýrazňovače, guľôčkové perá, či zmazateľné perá sú neodmysliteľnou súčasťou vybavenia a žiadna kancelária alebo domáca pracovňa sa bez nich určite nezaobíde. Praktické zmazateľné pero Errata vám ponúka možnosť napraviť svoju gramatickú chybu alebo chybu pri výpočtoch jednoduchým zmazaním textu. Vďaka popisovačom a zvýrazňovačom zasa budete môcť písať na akékoľvek povrchy. Zvýrazňovače nielen upútajú pozornosť na takto označený text, ale zároveň umožnia jednoduchšiu a rýchlejšiu orientáciu vo viacstranovom texte.

Kancelárske potreby pre každého

Naša spoločnosť nepatrí k žiadnym nováčikom a na trhu pôsobí už vyše 16 rokov. Za ten čas sme postupne rozširovali nielen sortiment tlačiarní ale aj súvisiaci spotrebný materiál. Kancelárske potreby nevynímajúc. V tejto kategórii preto nájdete širokú ponuku kvalitných a overených kancelárskych produktov, ktoré  vám uľahčia každodennú prácu vo vašej kancelárii.  Presvedčte sa sami!