Obrázky sú len ilustračné.
Popis produktu
Sada klávesnice s bezdrôtovou optickou myšou A4Tech FG1012
Technická špecifikácia:
• Bezdrôtový 2,4G kancelársky set klávesnice s optickou myšou Fstyler určený pre kancelárske a profesionálne použitie
• Pokročilé výkonné bezdrôtové pripojenie 2,4 GHz so vzdialenosťou pripojenia 10-15 m
• CZ/SK rozloženie kláves
• USB-A nano prijímač pre myš aj klávesnicu súčasťou dodávky
• Automatická štvornásobná úroveň úspory energie
• Aktivácia režimu spánku už po 0,2 s nečinnosti
• 4D inteligentné koliesko pre horizontálne a vertikálne rolovanie
• Softvér “8-in-One” pre myš umožňuje:
o Nastavenie 8 gest na vykonávanie voliteľných príkazov pomocou pravého tlačidla myši
o Nastavenie voliteľných príkazov pomocou bočných tlačidiel myši
o Zapnutie/vypnutie funkcie štvorsmerného kolieska
o Nastavenie vertikálneho rolovania po ľubovoľnom množstve riadkov v ľavej sekcii plochy obrazovky
o Nastavenie vertikálneho rolovania po celých stránkach v ľavej sekcii plochy obrazovky
o Nastavenie horizontálneho rolovania po ľubovoľnom množstve slov v pravej sekcii plochy obrazovky
o Možnosť nastavenia pomeru 4D funkcie kolieska
• Softvér “8-in-One“ je voľne na stiahnutie: 2.4G Wireless Desktop Set(FG1012) | (a4tech.com)
• DPI myši: 1200
• Multimediálne klávesy klávesnice:
o spustenie hudby
o zníženie hlasitosti
o zvýšenie hlasitosti
o stlmenie zvuku
o skok na predchádzajúcu skladbu
o skok na nasledujúcu skladbu
o play & pauza
o zastavenie prehrávania
o domovská stránka
o e-mail
o môj počítač
o obľúbené zložky
• „Round square“ klávesy zväčšujú plochu pre presnejšie písanie
• Laserové gravírovanie znakov na klávesnici
• Vodoodolné prevedenie klávesnice proti poliatiu napr. kávou alebo čajom
• Vysoko elastická silikónová membrána pre svižné a pohodlné písanie
• Veľmi elegantný a tenký dizajn klávesnice
• Vypínač napájania pre úsporu batérie na myši aj klávesnici
• Integrované vyklápacie nožičky pre výškové polohovanie klávesnice
• Jednoduchá inštalácia Plug & Play
• Predpokladaná výdrž batérie: 12 mesiacov
Špecifikácie klávesnice:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia setu: | 2.4 GHz (USB adaptér) |
| Report rate klávesnice: | 125 Hz |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Napájanie | 1× AA batéria (súčasť balenia) |
| Kompatibilné s: | Win 7+ |
| Rozmer: | 456 x 156 x 24 mm |
| Hmotnosť: | 517 g |
Špecifikácia myši: | Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1200 Dpi |
| Napájanie: | 1x AA batéria (súčasťou balenia)
|
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 108 x 64 x 35 mm
|
| Hmotnosť: | 85 g |