Popis výrobku ASUS TUF Gaming A15 FA507NV-LP025W Notebook, R5-7535HS, 15,6", FHD, 16GB, 512GB SSD, RTX 4060, W11H, Gray, 2R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen 5 |
| Generace CPU | AMD řady 7000 |
| Přesný model | R5-7535HS |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,3 |
| Počet jader | 6 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 144 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 240 |
| Napájecí konektor | 6.0 mm |
| Model notebooku | FA507NV |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - rychlost | 4800 |
| Paměť - maximální velikost | 64 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 4060 8 GB |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| MS Office | Ano |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 2,2 |
| Hmotnost | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Baterie - články | 4 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 251 |
| Šířka (mm) | 354 |
| Hloubka (mm) | 24,9 |
| Paměť | 8 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,55 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 250 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 90 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | 3 měsíce |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
ASUS TUF Gaming A15 (FA507NV-LP025W)
Operačný systém: Windows® 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 5 7535HS (6 jadier, 12 vlákien, 3,3/4,55 GHz, 16 MB cache)
Pamäť: 2x 8GB DDR5-4800 SO-DIMM
Maximálna veľkosť: 64GB
Pevný disk: 512GB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Rozširujúce sloty pevného disku: 2x M.2 SSD
Optická mechanika: nie
Čítačka pamäťových kariet: nie
Displej: 15,6" FHD (1920x1080) 16:9 IPS, 250 nitov, antireflexný, 144Hz, NTSC 72%, G-Sync
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (233 AI TOPs), 8GB GDDR6
Audio: 2x reproduktor, Dolby Atmos, Hi-Res; mikrofón, AI potlačenie šumu
Web kamera: 720p HD
Polohovacie zariadenie: Touchpad
Podsvietená klávesnica: Chiclet 1zónová RGB
Numerická klávesnica: áno
Čítačka odtlačkov prstov: nie
Sieť: GbE
Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6, 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.3)
Porty USB:
* 1x USB 3.2 Gen 2 typ C (rýchlosť dát až 10Gb/s)
* 1x USB 3.2 Gen 2 typ C s podporou DisplayPort™/PD/G-SYNC (rýchlosť dát až 10Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 1 typ A (rýchlosť dát až 5Gb/s)
Ďalšie porty:
* 1x RJ45 LAN
* 1x HDMI 2.1 FRL
* 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5mm)
* 1x napájací konektor (6mm)
* 1x bezpečnostný slot Kensington
Batéria: 90Wh, 4S1P, 4-článková Li-ion
Napájanie: 240W AC
Zabezpečenie: ochrana hesla správcu systému BIOS a hesla používateľa, slot pre bezpečnostný zámok Kensington™, Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Farba: šedá (Mecha Gray)
Rozmery: 354x251x22,4-24,9mm
Hmotnosť: cca 2,2kg
Záruka: 2 roky
Dvojročná prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pre IČO aj súkromné osoby ZDARMA.
Podrobnosti nájdete tu: https://www.asus.com/sk/event/bezstarostny_servis
Ponuku kompatibilných rozšírení k štandardnej záruke nájdete v súvisiacom tovare.
Operačný systém: Windows® 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 5 7535HS (6 jadier, 12 vlákien, 3,3/4,55 GHz, 16 MB cache)
Pamäť: 2x 8GB DDR5-4800 SO-DIMM
Maximálna veľkosť: 64GB
Pevný disk: 512GB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Rozširujúce sloty pevného disku: 2x M.2 SSD
Optická mechanika: nie
Čítačka pamäťových kariet: nie
Displej: 15,6" FHD (1920x1080) 16:9 IPS, 250 nitov, antireflexný, 144Hz, NTSC 72%, G-Sync
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (233 AI TOPs), 8GB GDDR6
Audio: 2x reproduktor, Dolby Atmos, Hi-Res; mikrofón, AI potlačenie šumu
Web kamera: 720p HD
Polohovacie zariadenie: Touchpad
Podsvietená klávesnica: Chiclet 1zónová RGB
Numerická klávesnica: áno
Čítačka odtlačkov prstov: nie
Sieť: GbE
Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6, 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.3)
Porty USB:
* 1x USB 3.2 Gen 2 typ C (rýchlosť dát až 10Gb/s)
* 1x USB 3.2 Gen 2 typ C s podporou DisplayPort™/PD/G-SYNC (rýchlosť dát až 10Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 1 typ A (rýchlosť dát až 5Gb/s)
Ďalšie porty:
* 1x RJ45 LAN
* 1x HDMI 2.1 FRL
* 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5mm)
* 1x napájací konektor (6mm)
* 1x bezpečnostný slot Kensington
Batéria: 90Wh, 4S1P, 4-článková Li-ion
Napájanie: 240W AC
Zabezpečenie: ochrana hesla správcu systému BIOS a hesla používateľa, slot pre bezpečnostný zámok Kensington™, Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Farba: šedá (Mecha Gray)
Rozmery: 354x251x22,4-24,9mm
Hmotnosť: cca 2,2kg
Záruka: 2 roky
Dvojročná prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pre IČO aj súkromné osoby ZDARMA.
Podrobnosti nájdete tu: https://www.asus.com/sk/event/bezstarostny_servis
Ponuku kompatibilných rozšírení k štandardnej záruke nájdete v súvisiacom tovare.















