Chráňte dokumenty
Komplexné zabezpečenie zaisťuje plnú ochranu dokumentov, zariadení aj siete. Medzi funkcie zabezpečenia patrí TLS1.3, overenie systému pri spustení a tlač zabezpečená kódom PIN.
Intuitívne používateľské prostredie
Jednoduché vykonávanie tlačových a skenovacích úloh pomocou tlačidiel rýchlej voľby. Presúvateľné ikony pomáhajú prispôsobiť obrazovku displeja a umožňujú plynulé vykonávanie bežných úkonov.
Zvýšená produktivita
Ušetrite cenný čas vďaka rýchlostiam tlače až 40 str./min, rýchlostiam skenovania až 100 obr./min a doba zahrievania 14 sekúnd. Spravujte svoju tlačiareň pomocou aplikácie Universal Print od spoločnosti Microsoft.
Spolupracujte v cloude
Využite možnosti cloudu vďaka integrovanému pripojeniu k službám cloudového úložiska, ako sú Disk Google, Dropbox a OneDrive.
Úspora miesta
Vďaka kompaktnému dizajnu môžete zariadenie ľahko umiestniť na pracovné stoly alebo pulty a maximalizovať tak priestor v kancelárii.
Mobilná tlač
Tlačte pohodlne dokumenty zo svojho smartfónu alebo tabletu pomocou aplikácie Canon PRINT Business alebo pomocou technológií AirPrint (iOS) či Mopria (Android).

| Všeobecné špecifikácie | |
|---|---|
| Typ zariadenia | Čiernobiele laserové multifunkčné zariadenie |
| Dostupné funkcie | Tlač, kopírovanie a skenovanie |
| Špecifikácie tlače | |
| Rýchlosť tlače | Jednostranne: až 36 str./min (A4), až 58,8 str./min (A5 – na šírku) Obojstranne: až 30,2 obr./min (A4) |
| Spôsob tlače | Čiernobiela tlač laserovým lúčom |
| Rozlíšenie tlače | Až 1 200 × 1 200 dpi |
| Doba zahrievania | Pribl. 14 sekúnd alebo menej od zapnutia |
| Doba vytlačenia prvého výtlačku | Pribl. 5,0 s alebo menej |
| Jazyky tlačiarne | UFRII, PCL 5e, PCL6, Adobe PostScript3 |
| Písma | 45 písiem PCL 136 postscriptových písiem |
| Okraje tlače | 5 mm hore, dole, vľavo a vpravo 10 mm hore, dole, vľavo a vpravo (obálky) |
| Režim úspory toneru | Áno |
| Pokročilé tlačové funkcie | Šifrovaná zabezpečená tlač Zabezpečená tlač Tlač z pamäťového zariadenia USB (JPEG/TIFF/PDF) Tlač z cloudu (Dropbox, Disk Google, OneDrive) (PDF/JPEG) Microsoft Universal Print iOS: AirPrint, aplikácia Canon PRINT Business Android: certifikácia pre technológiu Mopria, aplikácia Canon PRINT Business, modul plug-in Canon Print Service |
| Špecifikácie kopírovania | |
| Rýchlosť kopírovania | Jednostranne (A4): až 36 str./min Obojstranne (A4): až 30,2 obr./min |
| Čas vytlačenia prvej kópie | Pribl. 6,1 sekundy alebo menej |
| Rozlíšenie kopírovania | Až 600 × 600 dpi |
| Režimy kopírovania | Text, text/fotografie (východiskové), text/fotografie (vysoká kvalita), fotografie |
| Obojstranné kopírovanie | Obojstranné na obojstranné (automatické) |
| Viacnásobné kópie | Až 999 kópií |
| Zmenšenie/zväčšenie | 25 % až 400 % v krokoch po 1 % |
| Ďalšie funkcie | Vymazanie rámu, kompletovanie, 2 na 1, 4 na 1, kopírovanie preukazu totožnosti |
| Špecifikácie pre skenovanie | |
| Štandardný typ | Farebne |
| Rozlíšenie skenovania | Optické: až 600 × 600 dpi Rozšírené: až 9 600 × 9 600 dp |
| Rýchlosť skenovania | Jednostranne čiernobielo: 50 obr./min (300 × 300 dpi) Jednostranne farebne: 40 obr./min (300 × 300 dpi) Obojstranne čiernobielo: 100 obr./min (300 × 300 dpi) Obojstranne farebne: 80 obr./min (300 × 300 dpi) Jednostranne čiernobielo: 40 obr./min (300 × 600 dpi) Jednostranne farebne: 20 obr./min (300 × 600 dpi) Obojstranne čiernobielo: 80 obr./min (300 × 600 dpi) Obojstranne farebne: 40 obr./min (300 × 600 dpi |
| Farebná hĺbka skenovania | 24 bitov / 24 bitov (vstup/výstup) |
| Stupne šedej | 256 úrovní |
| Kompatibilita | TWAIN, WIA, ICA |
| Maximálna šírka skenovania | 216 mm |
| Skenovanie do e-mailu | TIFF / JPEG / PDF / kompaktný formát PDF/ prehľadávateľný formát PDF |
| Skenovanie do počítača | TIFF / JPEG / PDF / kompaktný formát PDF/ prehľadávateľný formát PDF |
| Skenovanie do pamäťového zariadenia USB | TIFF / JPEG / PDF / kompaktný formát PDF/ prehľadávateľný formát PDF |
| Skenovanie na FTP | TIFF / JPEG / PDF / kompaktný formát PDF/ prehľadávateľný formát PDF |
| Skenovanie do cloudu | TIFF/JPEG/PDF/PNG |
| iFAX | ITU-T.37 |
| Práca s médiami | |
| Typ skenera | Sklo skenera, obojstranný automatický podávač dokumentov (jednoprůchodový) |
| Vstup papiera (štandardne) | Zásobník na 250 listov Viacúčelový zásobník s kapacitou 100 listov Automatický podávač dokumentov na 50 listov |
| Vstup papiera (voliteľne) | Zásobník na 550 listov |
| Maximálna vstupná kapacita papiera | 900 listov |
| Výstup papiera | 150 listov |
| Typy médií | Bežný papier, recyklovaný papier, silný papier, tenký papier, štítok, pohľadnice, obálka |
| Veľkosti médií | Zásobník (štandardný a voliteľný): A4, A5, A5 (na šírku), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, užívateľské veľkosti: minimálne 105 × 148 mm až maximálne 216,0 × 355,6 mm. Viacúčelový zásobník: A4, A5, A5 (na šírku), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, kartotéčny lístok, obálka (COM10, Monarch, C5, DL), používateľské veľkosti: minimálne 76,2 × 127 mm až maximálne 216,0 × 355,6 mm. Automatický podávač dokumentov (ADF): A4, A5, A6, B5, Legal, Letter, Statement, používateľské veľkosti: minimálne 105 × 128 mm až maximálne 215,9 × 355,6 mm |
| Gramáže médií | Zásobník (štandardný a voliteľný): 60 až 120 g/m2 Viacúčelový zásobník: 60 až 199 g/m2 Automatický podávač dokumentov: 60 až 120 g/m2 |
| Obojstranná tlač | A4, Legal, Letter, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLGL, Foolscap Používateľská veľkosť: minimálne 210 × 279,4 mm až maximálne 216,0 × 355,6 mm 60 až 120 g/m2 |
| Rozhranie a softvér | |
| Typ rozhrania | USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, Wi-Fi – 802.11b/g/n, bezdrôtové priame pripojenie |
| Kompatibilita s operačným systémom | Windows® 11 / Windows® 10 / Server® 2022 / Server® 2019 / Server® 2016 / Server® 2012R2 / Server® 2012 Mac OS X verzia 10.13 a vyššie Linux |
| Sieťový protokol | Tlač: TCP/IP (LPD/Port9100/IPP/IPPS/WSD) Skenovanie: Skenovanie riadené zo zariadenia: súbor: FTP (TCP/IP), SMB3.0 (TCP/IP) E-mail/I-Fax: SMTP (odosielanie), POP3 (príjem) Skenovanie riadenie z počítača: TCP/IP Správa: SNMPv1, SNMPv3 (IPv4, IPv6) Zabezpečenie: TLS1.3, IPSec, Filtrovanie adries IP, IEEE802.1X, SNMPv3, SSL (HTTPS, IPPS) Zabezpečenie (bezdrôtové pripojenie): Režim infraštruktúry: WEP (64/128 bitov), WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/AES), WPA-EAP (AES), WPA2-EAP (AES) Režim prístupového bodu: WPA2-PSK (AES) |
| Softvér a správa tlačiarne | Nástroj MF Scan Utility, Vzdialené používateľské rozhranie (RUI), Správa ID oddelenia, Nástroj Toner Status Tool, iW Enterprise Management Console: serverový softvér pre centralizovanú správu skupiny zariadení eMaintenance: Vstavaný RDS umožňuje poskytovať vzdialené služby eMaintenance, ako sú zisťovanie stavu počítadiel, automatická správa spotrebného materiálu a vzdialená diagnostika Knižnica aplikácií |
| Všeobecné vlastnosti | |
| Odporúčaný mesačný objem tlače | 750 až 4 000 strán za mesiac |
| Pracovné využitie | Maximálne 80 000 strán za mesiac |
| Rýchlosť procesora | 1 200 MHz |
| Pamäť | 1 GB |
| Úložisko | 4GB eMMC |
| Ovládací panel | Farebná dotyková obrazovka LCD s uhlopriečkou 12,7 cm |
| Rozmery s priehradkami (Š × H × V) | 420 mm × 460 mm × 375 mm |
| Priestor pre inštaláciu (Š × H × V) | 689 mm × 1 081 mm × 824 mm |
| Hmotnosť | Pribl. 16,3 kg |
| Prevádzkové prostredie | Teplota: 10 až 30 °C Vlhkosť: 20 až 80 % RV (bez kondenzácie) |
| Napájanie | 220–240 V (±10 %), 50/60 Hz (±2 Hz) |
| Spotreba energie | Maximálne: približne 1 280 W Pri tlači: približne 480 W Pohotovostný režim: približne 8 W Režim spánku: približne 0,9 W |
| Hladiny hluku | Akustický tlak: Pri prevádzke: jednostranná tlač 53 dB / obojstranná tlač 52 dB Pohotovostný režim: nehlučné Hlučnosť: Pri prevádzke: obojstranná tlač 68 dB / jednostranná tlač 66 dB Pohotovostný režim: nehlučné |
| Spotrebný materiál | |
| Kazety | Kazeta 070 (3 000 strán) Kazeta 070H (10 200 strán) |
| Príslušenstvo a možnosti | |
| Položky | Jednotka podávača papiera AH1 (zásobník na 550 listov) |
.