Špičková multifunkčná tlačiareň rady PIXMA TS8750 je dostatočne užívateľsky prívetivá, aby ju mohla využívať celá rodina. Vďaka systému šiestich samostatných atramentov vyniká pri tlači dokumentov aj fotografií so živými farbami.
Jednoduché používanie vďaka jednoduchšiemu menu
Vďaka veľkej naklápateľnej obrazovke s uhlopriečkou 4,3 palca a jednoduchému, prispôsobiteľnému dotykovému rozhraniu Switch UI, ktoré uľahčuje prístup k funkciám a nastaveniam, je používanie tlačiarne rady PIXMA TS8750 jednoduchšie než kedykoľvek predtým.
Jednoduchá tlač bez potreby použitia počítača
Tlačte fotografie a dokumenty bezdrôtovo z mobilného zariadenia pomocou aktualizácie aplikácie Canon PRINT. Nastavte rýchlo pripojenie k sieti Wi-Fi pomocou informácií, ktoré už máte na zariadení (iba pre systém iOS), alebo sa pripojte priamo naskenovaním kódu QR pomocou smartfónov so systémami Android a iOS.
Rýchle a vysoko kvalitné výtlačky pre prácu aj zábavu
Pomocou systému šiestich samostatných atramentov vytlačíte rýchlo ostré dokumenty (15 obr./min čiernobielo, 10 obr./min farebne) a nádherné fotografie v živých farbách (bezokrajové fotografie 4 × 6" za 13 sekúnd).
Navrhnuté pre váš životný štýl
Maximalizujte svoj priestor vďaka nenápadnému a kompaktnému prémiovému dizajnu tlačiarní radu PIXMA TS8750, ktoré sa hodia do interiéru každej domácnosti. K dispozícii v bielom a čiernom prevedení.
Viac spôsobov, ako byť produktívny
Tlačte na rôzne typy médií vďaka dvom spôsobom podávania papiera, vytvárajte potlače kompaktných diskov pomocou multifunkčného zásobníka a ušetrite peniaze automatickou obojstrannou tlačou.

| VŠEOBECNÉ ŠPECIFIKÁCIE | |
|---|---|
| Funkcie | Wi-Fi, tlač, kopírovanie, skenovanie, pripojenie ku cloudu |
| ŠPECIFIKÁCIE TLAČIARNE | |
| Rozlíšenie tlače | Až 4 800 × 1 200 dpi |
| Technológia tlače | 6 samostatných zásobníkov atramentu (PGBK, BK, C, M, Y, GY) 6 samostatných zásobníkov atramentu (PGBK, BK, C, M, Y, GY) Atramenty systému ChromaLife100 |
| Rýchlosť čiernobielej tlače | Pribl. 15,0 obr./min |
| Rýchlosť farebnej tlače | Pribl. 10,0 obr./min |
| Rýchlosť tlače fotografií | Bezokrajová tlač 10 × 15 cm: približ. 13 sekúnd |
| Bezokrajová tlač | A4, B5, LTR, 4" × 6", 5" × 7", 8" × 10", pohľadnica (91 × 55 mm) štvorcový (89 × 89 mm), štvorcový (127 × 127 mm) |
| Obojstranná tlač | Automatická obojstranná tlač (A4, A5, B5, LTR – bežný papier) |
| Tlač na disky | Áno |
| KAZETY A VÝŤAŽNOSŤ | |
| Štandardné atramentové kazety | 6 samostatných zásobníkov atramentu PGI-530PGBK (pigmentová čierna) CLI-531BK (čierna) CLI-531C (azúrová) CLI-531M (purpurová) CLI-531Y (žltá) CLI-531GY (sivá) |
| Výťažnosť kazety (bežný papier) | Farebná tlač dokumentov formátu A4 Pigmentová čierna: 400 strán Azúrová: 515 strán Purpurová: 475 strán Žltá: 515 strán |
| Výťažnosť kazety (tlač fotografií) | Fotografie 10 × 15 cm Čierna: 656 stránok Azúrová: 191 strán Purpurová: 242 strán Žltá: 191 strán Sivá: 324 stránok |
| PODPOROVANÉ PAPIERE | |
| Typy papiera | Bežný papier (64 g/m2 – 105 g/m2), Papier s vysokým rozlíšením High Resolution Paper (HR-101N), Fotografický papier Photo Paper Pro Platinum (PT-101), Lesklý fotografický papier Photo Paper Plus Glossy II (PP-201), Fotografický papier Photo Paper Pro Luster (LU-101), Pololesklý fotografický papier Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201), Lesklý fotografický papier na každodenné použitie Glossy Photo Paper „Everyday Use“ (GP-501), Matný fotografický papier Matte Photo Paper (MP-101), Nažehlovacia fólia T-shirt Transfer, Obálka, Magnetický fotografický papier Magnetic Photo Paper (MG-101) Opakovane nalepiteľný fotografický papier (RP-101) Blahoželania (vyrobené spoločnosťami Avery a Red River Paper), Štítkový kartón (vyrobený spoločnosťami Neenah Paper a INKPRESS), Canon Red Label Superior (WOP111) Kancelársky papier pre farebnú tlač Canon Oce Office Colour Paper (SAT213) Nažehľovacia fólia pre tmavý textil (DF-101), Nažehlovacia fólia pre svetlý textil (LF-101), Hrubý umelecký papier Premium Fine Art Rough (FA-RG1) |
| Maximálna vstupná kapacita papiera | Zadný zásobník: max. 20 listov (fotografický papier) alebo max. 100 listov (bežný papier) Predný zásobník: max. 100 listov (bežný papier) Viacúčelový zásobník: 1 potlačiteľný disk CD, DVD alebo Blu-Ray |
| Formáty papiera | A4, A5, B5, LTR, LGL, Obálka č. 10, Obálka DL, pohľadnica (91 × 55 mm) 4" × 6", 5" × 7", 7" × 10", 8" × 10", štvorcový (89 × 89 mm, 127 × 127 mm) vlastná veľkosť (šírka: 55 mm až 215,9 mm, dĺžka: 89 mm až 676 mm) |
| Gramáž papiera | Bežný papier s gramážou 64 až 105 g/m2 alebo podporované originálne papiere od spoločnosti Canon Papier Canon: max. gramáž papiera: približ. 300 g/m2 (Fotografický papier Pro Platinum PT-101) |
| ŠPECIFIKÁCIE SKENERA | |
| Typ skenera | Plochý farebný skener CIS |
| Rozlíšenie skenera (optické) | 2 400 × 4 800 dpi |
| Hĺbka skenovania (vstup/výstup) | Farba: 16-bitový/8-bitový pre každú zložku RGB Stupne šedej: 16 bitov / 8 bitov |
| Maximálna veľkosť dokumentu | Sklo skenera: A4, LTR (216 × 297 mm) |
| ŠPECIFIKÁCIE KOPÍRKY | |
| Rýchlosť kopírovania | sFCOT: približ. 14 s sESAT: približ. 7 obr./min |
| Viacnásobné kopírovanie | Max. 99 kópií |
| Funkcie kopírovania | Kopírovanie dokumentov, kopírovanie fotografií, bezokrajové kopírovanie, obojstranné kopírovanie, kopírovanie 2 na 1 a 4 na 1 Kopírovanie so zmazaním rámčeka, kopírovanie štítkov diskov, kopírovanie preukazov totožnosti |
| Zväčšenie pri kopírovaní | 25 až 400 % Prispôsobenie veľkosti stránky |
| ROZHRANIE | |
| Typ a veľkosť displeja | Farebný dotykový displej LCD s uhlopriečkou 4,3" (10,8 cm) |
| Jazyky displeja | Výber z 33 jazykov: japončina, angličtina (mm a palce), nemčina, francúzština, taliančina, španielčina, holandčina, portugalčina, nórčina, švédčina, dánčina, fínčina, ruština, čeština, maďarčina, poľština, slovinčina, turečtina, gréčtina, zjednodušená čínština, tradičná čínština, kórejčina, indonézština, slovenčina, estónčina, lotyština, litovčina, ukrajinčina, rumunčina, bulharčina, thajčina, chorvátčina, vietnamčina |
| PRIPOJENIE | |
| Štandardné rozhranie | USB Hi-Speed (port B) Wi-Fi: IEEE802.11n, IEEE802.11g, IEEE802.11b, IEEE802.11a, IEEE802.11ac Zabezpečenie Wi-Fi: WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/AES), WPA3-SAE (AES) Frekvenčné pásmo bezdrôtovej siete LAN: 2,4 GHz / 5 GHz |
| Mobilná aplikácia | Aplikácia Canon PRINT Aplikácia Easy-PhotoPrint Editor Aplikácia Creative Park |
| Vlastnosti tlačiarne | Softvér Easy-PhotoPrint Editor PIXMA Cloud Link Modul plug-in Canon Print Service (Android) Apple AirPrint Wireless Direct Mopria (Android) PosterArtist Web |
| Kompatibilné pamäťové karty | Karty SD, SDHC, SDXC, miniSD, micro SD mini SDHC, micro SDHC*, microSDXC |
| SOFTWARE | |
| Podporované operačné systémy | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1 Windows 7 SP1 Funkčnosť možno zaručiť iba na počítači s predinštalovaným operačným systémom Windows 7 alebo novším. macOS 10.15.7 až 13 |
| Podporované mobilné OS | iOS, iPadOS, Android, ChromeOS |
| Systémové požiadavky | Displej: 1 024 × 768 XGA |
| FYZICKÉ PARAMETRE | |
| Hmotnosť | približne 6,6 kg |
| Rozmery (Š × H × V) | So zasunutými zásobníkmi: približne 372 × 345 × 142 mm S vysunutými zásobníkmi: Približne 372 × 651 × 301 mm |
| Hladina akustického hluku | pribl. 44,5(A) |
| Odporúčané prevádzkové prostredie | Teplota: 15 až 30 °C Vlhkosť: 10 až 80 % RV (bez kondenzácie) |
| Napájanie | 100 až 240 V AC, 50/60 Hz |
| Spotreba energie | Vypnuté: približne 0,1 W Pohotovostný režim (pripojenie k počítaču pomocou rozhrania USB): približne 1,1 W (skenovacia lampa vypnutá) Pohotovostný režim (pripojené všetky porty): približne 1,6 W (skenovacia lampa vypnutá) Čas do prechodu do pohotovostného režimu: 10 min Kopírovanie: približne 26 W |