Brother PT-W217BU, 30mm x 217mm, 100ks, černý tisk / modrý podklad, kompatibilní role etiket - narámek, kompatibilní páska
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Na dopyt
Náš kód: TBBRPTW217BU
Kompatibilné
Parametre
Typ:
Kompatibilné
Šírka:
51 mm
Farba tlače:
Čierna
Farba podkladu:
Modrá
Popis produktu
Alternatívne označenie: PTW217BU, PT W217BU
Čo získate kúpou našej Chytrej etikety?
  • Záruka spokojnosti.
  • Zaručujeme špičkovú kvalitu, overenú našimi dlhoročnými zákazníkmi.
  • Kompatibilné etikety pre štítkovač Brother umožňujú veľmi jednoduchú aplikáciu.
  • Naše alternatívne štítky sú odolné voči vode, oleju a UV žiareniu.
Buďte kreatívni s našimi kompatibilnými páskami, ktoré môžete používať nielen v práci, ale aj doma.
Kód výrobcu: PTW217BU
Súvisiace produkty pre Brother PT-W217BU, 30mm x 217mm, 100ks, černý tisk / modrý podklad, kompatibilní role etiket - narámek, kompatibilní páska