Brother PT-W217PK, 30mm x 217mm, 100ks, černý tisk / růžový podklad, kompatibilní role etiket - narámek, kompatibilní páska
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Na dopyt
Náš kód: TBBRPTW217PK
Šírka:
51 mm
Farba podkladu:
Ružová
Popis produktu
Alternatívne označenie: PT-W217PK, PTW217PK, W217PK
Kód výrobcu: PTW217PK
Súvisiace produkty pre Brother PT-W217PK, 30mm x 217mm, 100ks, černý tisk / růžový podklad, kompatibilní role etiket - narámek, kompatibilní páska