Brother PT-W260PK, 35mm x 260mm, 100ks, černý tisk / ružový podklad, kompatibilní role etiket - narámek, kompatibilní páska
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Na dopyt
Náš kód: TBBRPTW260PK
Šírka:
51 mm
Farba podkladu:
Ružová
Popis produktu
Alternatívne označenie: PT W260PK, PTW260PK, W260PK
Kód výrobcu: PTW260PK
Súvisiace produkty pre Brother PT-W260PK, 35mm x 260mm, 100ks, černý tisk / ružový podklad, kompatibilní role etiket - narámek, kompatibilní páska