Brother TJ-4120TN TJ4120TNZ1 tlačiareň štítkov
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Na dopyt
U dodávateľa:10 a viac kusov
Náš kód: i54_31700715
Parametre
Rozlíšenie:
300 dpi
Max. šírka tlače:
107 mm
Štítkovače - Pripojenie k PC:
USB + LAN + RS-232 + Voliteľne Wi-Fi
Štítkovače - Napájanie:
Sieťový adaptér
Štítkovače - Displej:
Nie
Štítkovače - Klávesnice:
Nie
Štítkovače - provedení:
Priemyselná
Tiskárna štítků - Druh tisku:
TT - termotransferovú tlač (TTR fólie)
Štítkovače - rezačka:
Voliteľné
Popis produktu
Brother TJ-4120TN je priemyselná veľkokapacitná termotransferová tlačiareň štítkov.
Vlastnosti tlačiarne štítkov Brother TJ-4120TN:
  • Záruka 3 roky
  • TTR páska až 450m
  • Odolnosť pre náročné výrobné prostredie
  • Vysoká rýchlosť tlače až 7 ips (178 mm / sec.
  • Tlač štítkov až do šírky 120 mm (tlačiteľná šírka max šírka 107 mm)