C-Tech 3DF-P-ABS1.75-1023 3D filament, PREMIUM LINE, ABS, RAL1023, 1,75mm, 1000g, Dopravný žltý (Traffic yellow)
Obrázky sú len ilustračné.
Dostupnosť:Skladom
Skladommenej ako 5 ks
Náš kód: i654_TIFCT1304
žltá  farba
Parametre
Farba:
žltá
Balenie:
1 000 gramov
Typ materiálu:
ABS
Priemer struny:
1,75 mm
Pracovná teplota:
240 - 260°C
Typ filamentu:
S cievkou (plná verzia)
Popis produktu
Navyše sú úplne biologicky odbúrateľné, čím sa minimalizuje dopad na naše životné prostredie.
Vysoko pevná a silná 3D tlačová struna
Nízka hustota: pri tlači väčšieho objemu je model ľahší
Možno aplikovať na rôzne typy 3D tlačiarní
Materiál: ABS
Priemer: 1,75mm (±0,03mm)
Váha: 1kg
Dĺžka: ±396m
Teplota tlače: 240 - 260°C
Teplota podložky: 90 - 100°C
Minimálna rýchlosť tlače: 35mm/s
Maximálna rýchlosť tlače: 140mm/s